2021 Model ArabalarFoto GaleriGündemHaberlerRenaultYeni Araba Modelleri

Renault Twingo Electric – 2021 Twingo’nun Detayları Açıklandı – Fiyatları Belli Oldu

Renault Twingo Electric detayları geldi. Renault en küçük elektrikli otomobili Twingo Electric’nin teknik bilgileri ve yeni videosu yayınlandı.

Renault Twingo Electric Life, Zen ve Intens olmak üzere üç donanım seviyesiyle geliyor. Özel üst donanım seviyesi Vibes Limited Edition da olacak.

Motor 60 kW (81 hp / 82 PS) güç çıkışı ve 160 Nm tork değerine sahip.

Bu en üst versiyon 26.450 euro fiyat etiketine sahip. Izgaraların beyaz olması detayları ve Valencia Orange rengi özellikleri arasında yer alıyor. Ayrıca 16 inç beyaz elmas alaşım jantlar, arka kapıda şerit stilleri bulunuyor.

Renault Elektrikli Hatchback – Renault Yeni Teaser’ı Yayınladı

Satışların Fransa’da ve diğer Avrupa ülkelerinde başladığını söyleyelim.

Fransa’da 21.350 euro’dan başlayan fiyatlarla satılan Twingo Electric Renault’nun R80 motorunu içeriyor.

Renault

Twingo Electric zaten Şubat ayında ön gösterime açılmıştı.

Twingo Electric 22 kWh kapasiteli küçük bir pille 190 km sürüş mesafesi sunuyor. WLTP City prosedürüne göre menzil 270 km’ye kadar çıkabiliyor. Ayrıca “Eco” modunda 225 km menzil elde edilebiliyor.

Twingo Electric AC güç altyapısıyla 22 kW’da ya da evde, işte şarj edilebiliyor. AC şarj ile pil 30 dakikada 80 km menzil sunacak kadar şarj olabiliyor.

Twingo modellerinde yanmalı motorlu olduğu gibi, arka aksa monte edilmiş motor arkadan çekişli sürüş sistemine bağlı ve pili korumak amacıyla azami hız 135 km/s.

Renault
Bu donanımla otomobil 12.9 saniyede sıfırdan 100 km/s hıza çıkıyor.

Elektrikli şehir otomobili ayrıca sürücülere üç rejeneratif fren seviyesi sunuyor (B1, B2, B3). En gelişmiş konfigürasyon küçük elektrikli otomobili tek pedallı bir bir araca dönüştürüyor ve fren ihtiyacını azaltarak şehir içinde sürüş konforunu artırıyor.

İç mekanda Twingo Electric Vibes konsolda ve koltuklarda renkli şeritler, özel kapı eşikleri, yer paspasları ve turuncu vites kolu ile dikkat çekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu