2019 Model ArabalarCadillacFoto GaleriHaberlerYeni Araba Modelleri

Sadece 300 Adet Üretilecek Olan Cadillac CT6-V 2019 Yılında Gelecek

Cadillac CT6-V, tümüyle alüminyumdan üretilen ve 550 beygir gücünde olan araç 3.0 litrelik “Blackwing” motoru kullanacak.

Cadillac lüks ve performans serisi olan V-Serisi’nin 15. Yılı şerefine bir sürpriz daha yapacak. Cadillac 2019 yılından itibaren ATS-V Coupe ve CTS-V modellerine Pedestal Edition seçeneğini getireceğini açıkladı. ATS-V Coupe Pedestal Edition da benzer görsel güncellemeler ile beraber gelecek. ATS-V’nin önemi opsiyon olan karbon fiberin standart olarak gelecek olması.

Cadillac

Dört tekerden çekişli CT6 V-Sport ayrıca geniş, karanlık örgü ızgarası ve yeni yatay LED farlarla sportif bir görünüme sahiptir. Önde ayrıca daha düşük aero hava girişleri, yer etkisi uzantıları ve parlak siyah pencere çevre düzenlemesi bulunuyor. 2019 Cadillac CT6 V-Sport ayrıca, sadece yaz lastikleriyle tamamlanan yeni 20 inçlik V-Sport jantlara sahipken, V badging, arka spoyler ve yeni arka aydınlatma görünümü tamamlıyor.

Dış tasarımda değişikliğe gidilecek yeni modelde 19 inç jantlar ve Pedestal Edition Cadillac Bronz Sand Mettalic renk göze çarpıyor. 3 bölgeli klima, otomatik güneşlikler, arka ayna kamerası ve ısıtmalı ön koltuklar bulunacak Cadillac CT6-V’da Recaro koltuklara, performans ölçme ve video kaydetme teknolojilerine standart olarak sahip olacak. Bulut bağlantılı navigasyon, Surround Vision ve yeni bir arka yaya algılama alarm sistemi de dahil olmak üzere aktif güvenlik özellikleri ile donatılmış.

2019 CT6 V-Sport

Egzoz özellikleri motor sesini ve direksiyonunu artıran aktif valfler daha sportif geri bildirim için ayarlandı. Buna ek olarak, dört teker çekiş sistemi, yüksek hızlı kullanımda çekişi iyileştirmek için geliştirilmiş bir tork bölümüne sahiptir.

Sadece 300 adet üretilecek olan Cadillac CT6-V 2018 Kasım’da ön satışta olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu