2018 Model Arabalar2019 Model ArabalarAraba FiyatlarıAraba KampanyalarıFoto GaleriHaberlerSeat

SEAT Leon’un Bazı Modellerindeki Fiyat Avantajlarına Göz Atın

Seat leon 1.6 TDI 115 HP DSG S&S modelinin Style ve Xcellence donanımlarında ÖTV indiriminin yanında ek olarak tüzel kişilere fırsatlar açılıyor.

Tüzel kişileri kapsayan kampanyada, dizel motor seçeneğine sahip olan Leon modelinin tyle donanımı için 126.000 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla; Xcellence donanımı için ise 146.000 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla satışa sunuyor.

Kampanya, 115 beygir güç üretebilen, ortalama 4,1 lt/100 km. yakıt tüketimi ve 108 g/km ortalama emisyon değerine sahip 1.6 litre hacimli turbo dizel motora sahip olan Style ve Xcellence DSG modelleri için geçerli.

31 Ocak 2019 tarihine kadar şirket vergi levhası bulunması şartı ile kampanyaya katılan tüzel kişi müşteriler tüm SEAT Yetkili Satıcılarında bu fırsattan faydalanabiliyor.

1.6 TDI modelinde ABS (Anti Blokaj Fren Sistemi) / ASR (Elektronik Patinaj Önleme Sistemi) ESC (Elektronik Stabilite Kontrolü) / Lastik Basınç Uyarısı / Yokuş Kalkış Sistemi (Hill Hold) / XDS (Elektronik Dinamik Diferansiyel Kilidi), MSR (Elektronik Motor Çekiş Kontrolü) DSR (Dinamik Direksiyon Önerisi) gibi güvenlik özellikleri de yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu