SeatHaberler

SEAT S.A.’nın En Yüksek Adetli Filo Satışı Türkiye’den…

Doğuş Otomotiv – SEAT, rekor bir satışa imza attı. Abdi İbrahim’e yapılan 1.750 adet Leon satışıyla, SEAT S.A tarihinin, tek seferde yapılan en yüksek adetli filo satışını Türkiye’de gerçekleştirmiş oldu.
 
Türk ilaç sektörünün lider kuruluşu Abdi İbrahim’in Tıbbi Tanıtım Temsilcileri, bundan böyle, ODD verilerine göre, 2016’da segmentinin en çok tercih edilen 2. otomobili SEAT Leon kullanacak. Bu büyük işbirliğinde SEAT ve Abdi İbrahim’e, uzun dönem kiralama ihtiyaçlarını karşılayan GarentaPRO markası da eşlik ediyor.
 
Düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans bir arada…
Abdi İbrahim’in filosuna dahil ettiği SEAT Leon, tasarımı, dinamizmi, kullanım kolaylığı ile “Leon Formülü”nün geldiği en üst noktayı temsil ediliyor. Abdi İbrahim filosuna katılan 1.750 Leon’un her biri, 115 beygir gücünde, 1,6 TDI motora ve DSG şanzımana sahip. Kullanıcılarına yüksek verimlilik sağlayan bu motor, 4,1 litrelik düşük yakıt tüketimiyle de beğeni topluyor.
 
SEAT Leon ileri teknolojileriyle dikkat çekiyor. Full Link teknolojisi, şehir içi ve şehir dışında, yoğun araç kullanımını daha kolay ve zevkli hale getiriyor. Sürücüler, telefon ekranlarını yeni 8 inçlik multimedya ekrandan kontrol edebiliyorlar. Bu büyük ekran sayesinde, Yeni SEAT Leon’un Geri Görüş Kamerası teknolojisiyle dar alanlara bile kolayca park etmek mümkün oluyor.
 
Abdi İbrahim’in tercih ettiği Leon’lardaki bir diğer benzersiz özellik de Elektrikli Park Freni. Tek bir düğmeyle aktif hale gelen bu teknolojiyle aracın eğimli yollarda geri kayması önleniyor. Yedi Hava Yastığı ve İkincil Çarpışma Freni özellikleri de uzun saatler araç kullanmak durumunda olan Abdi İbrahim çalışanlarına güvenli sürüş sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu