Araba KampanyalarıSeat

SEAT Servis Kampanyası Avantajları

Seat, Zubizu uygulaması kullanan müşterilerine özel birbirinden avantajlı servis kampanyası avantajları sunuyor.

Seat, Zubizu mobil uygulamasına sahip araç sahiplerine, yetkili Seat servislerinde yapılan harcama miktarına göre yüzde 30’a kadar indirim fırsatları veriyor.

Kampanya Kapsamı

Seat’ın uygulamaya koyduğu kampanya, Seat Yetkili Servis Bayileri’nde yapılan 2 yaşını doldurmuş tüm Seat modellerini kapsıyor. 2 yaş ve üzeri Seat modellerini kapsayan bu servis kampanyası kapsamında, Zubizu mobil uygulaması aracılğı ile yapılan işlemler neticesinde, Seat sahipleri harcama miktarlarına paralel olarak artan indirim oranlarından yararlanabiliyorlar.

Anında Yüzde 10 İndirim Fırsatı

SEAT marka otomobil sahiplerine özel olarak uygulanan bu kampanya kapsamında ayrıca aracı 2 yaşını tamamlamış ve garanti süresi sona eren tüm Seat marka araç sahiplerine anında yüzde 10 indirim hakkı veriliyor.

Kampanya Uzun Süreli Devam Edecek

Seat Yetkili Servisleri’nde uygulanan bu kampanya yalnızca 1 ay ile sınırlı değil. Zubizu mobil uygulamasını kullanan tüm Seat marka araç sahipleri bu kampanyadan 2017 yılı sonuna kadar faydalanabilecekler. Kampanyadan faydalanmak isteyen araç sahipleri kampanya kapsamında hasar onarımları dışında, bakım ve mekanik onarım kapsamındaki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliklerde her 600 TL tutarında (KDV dahil değil) yaptığı harcamada %2 oranında indirim hakkı kazanarak, %10’dan başlayan ve %30’a varan indirim fırsatları elde ediyor.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi için Yetkili Seat Servis Bayileri’ne uğramanızı tavsiye ederiz.

SEAT’DAN KAÇIRILMAYACAK İNDİRİM KAMPANYASI – EKİM 2017

SEAT MODELLERİNİN FİYAT LİSTELERİ – EYLÜL 2017

DİĞER SEAT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu