Araba KampanyalarıEn Çok Okunan Haberler

Sıfır Araç Kampanyaları

Sıfır araba sahibi olmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konu satın almak istedikleri markanın o ay içerisinde uyguladığı kampanyalar oluyor. Bizler de sizin için güncel sıfır araç kampanyaları hakkında haber oluşturmak istedik.

Bilindiği üzere sıfır araç satın almak isteyenler özellikle istedikleri markanın o ay içerisinde uyguladıkları kampanyaları takip ediyorlar. Nitekim birçok otomotiv devi her ay için farklı kampanyalar düzenliyor. Bunlar arasında özel indirim, 0 faizli finansman destekleri, ek aksesuar/donanım hediyeleri gibi avantajlar yer alıyor. Bu durum da bu tarz fırsatlardan faydalanmak isteyenleri cezbediyor. Buradan yola çıkarak bizler de sizler için güncel sıfır araç kampanyalarını derleyen bir haber yayınlamak istedik.

Genelde otomobil sitelerinde her ay araba markalarının kampanyaları hakkında ayrı ayrı haber oluşturuluyor. Bazılarının başlıklarında tarih de yazmadığından geçerli olup olmadığı tam net olmuyor. Bu sorunu da ortadan kaldırmak için her yeni ay yeni kampanyalar çıktıkça yalnızca güncel otomobil kampanyaları olarak içeriğimizi güncelleyeceğiz. İlk aşamada Şubat 2018’de uygulanan kampanyalarla başlayacağız. Sonraki aşamalarda ise her ay başında, örneğin gelecek ay ‘Mart 2018 Araba Kampanyaları’ başlığı altında o ay için uygulanan kampanyaları bu haberin içeriğine ekleyeceğiz. En güncel olanları yani en yeni olanları haberimizin en üstünde yer alacak. Böylelikle belli bir sıra ile geçmiş aylarda da hangi araba markalarının ne gibi kampanyalar oluşturduğunu görüp, gelecekte ne gibi kampanyalar oluşturabileceği hakkında öngörüleriniz olabilecek. Hem de yalnızca tek bir haber üzerinden…

2018 MART – SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Bu başlık altında 2018 Mart ayında uygulanan sıfır araç kampanyalarını inceleyeceğiz. Kampanyalar 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

1) SEAT Sıfır Araç Kampanyası – Mart 2018

Mart 2018 tarihinde uygulayacağı kampanyayı duyuran SEAT, 2017 SEAT Ibiza modellerine özel olarak 0 faizli finansman desteği sunuyor. 1.0 75 HP Style donanım seviyesi için başlatılan kampanya kapsamında 25 bin TL tutarında kredi alınabiliyor. Söz konusu kredi 0 faiz ve 12 ay vade şartları altında ödenebiliyor. Buna ek olarak Zubizu üyelerine özel olarak yüzde 10 tutarında indirim de sunan SEAT, Ibiza modellerinin başlangıç fiyat etiketini kampanya kapsamında 63.600 TL olarak belirledi.

Yenilenen tasarımı ve özellikleri ile segmentinin başarılı modellerinden olan 2017 SEAT Ibiza için sunulan bu fiyatlar 15 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlere Yetkili SEAT Bayileri’ne uğramalarını tavsiye ederiz.

2) Renault ‘Eskiyi Getir, Yeniyi Al’ Kampanyası – Mart 2018

Fransız otomotiv devi Renault, 15 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacak Mart 2018 kampanyasının detaylarını açıkladı. Kampanya kapsamında sunulan fırsatlar ile yeni bir Renault marka otomobil modeline sahip olmanız kolaylaşıyor.

16 yaş ve üzeri herhangi bir marka ve model binek ya da hafif ticari otomobil modelini yeni bir model ile değiştirmek isteyenlere özel olarak sunulan kampanya kapsamında 2018 Renault Megane Sedan ve Clio Hatchback modellerinin satın alımlarında eski modellerin teslim edilmesi halinde 10.000 TL indirim sunuluyor. Kampanya kapsamında eski modelini getiren Renault müşterileri gerekli şartlar yerine getirildiği takdirde Renault Clio Hatchback modeline 54.800 TL’den ve Renault Megane Sedan modeline ise 72.850 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında daha detaylı bilgi edinmek isteyenlere Yetkili Renault Bayileri’ne uğramalarını tavsiye ederiz.

3) Honda Civic Modellerine Özel Kampanya – Mart 2018

Japon otomotiv devi Honda, Türkiye’deki müşterileri için Mart 2018 kampanyası kapsamında sunduğu fırsatları duyurdu. Honda, geçen hafta satışa sunulan dizel motorlu Yeni Honda Civic Sedan modeli de dahil olmak üzere üretimi Türkiye’de yapılan tüm Honda Civic modellerini kampanya kapsamına aldı. Mart 2018 boyunca devam edecek kampanya kapsamında söz konusu Honda Civic modellerine sahip olmak isteyenler faizsiz finansman desteğinden yararlanabilecekler.

Özellikle ferah ve geniş iç mekanı ve karakteristik tasarımı ile Türkiye’deki otomobilseverler tarafından segmentinin en çok beğenilen modellerinden olan Honda Civic Sedan modelini satın almak isteyenler için fiyatlar 96 bin 700 TL’den başlıyor. Kredi kullanmak isteyen Honda müşterileri 30 bin TL tutarındaki krediyi 12 ay vade ve 0 faiz avantajı ile kullanabiliyorlar.

31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlere Yetkili Honda Bayileri’ne uğramalarını tavsiye ederiz.

4) Dacia Sıfır Faiz Araba Kampanyaları – Mart 2018

Fiyat-fayda dengesi açısından Türkiye’de otomobilseverler tarafından en çok tutulan markalardan bir tanesi olan Dacia yeni nesil teknolojilerle donatılmış uygun fiyatlı modellerine özel olarak Mart 2018 kampanyasını oluşturdu. 31 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Dacia marka yeni bir otomobil modeli satın almak isteyen Dacia müşterilerine özel olarak tüm binek ve hafif ticari modellerinde geçerli olmak üzere uygun ödeme koşulları sunuluyor. Buna ek olarak Dacia Sandero, Lodgy ve Dokker modellerine özel olarak ise sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Dacia marka tüm binek ve hafif ticari araç modellerini kapsamak üzere 30.000 TL tutarındaki kredi 24 aya kadar varan vade ve yüzde 1,09 sabit faiz oranı ile sunuluyor. Daha yüksek miktarda finansman desteğine ihtiyacı olan Dacia müşterilerine özel olarak da maksimum 90 bin TL’ye kadar olan kredi 48 aya varan vade ve yüzde 1,39 sabit faiz oranı ile sunuluyor.

Dacia Sandero, Lodgy ve Dokker modellerine özel olarak ise 24.000 TL tutarındaki kredi 12 aya varan vade ve sıfır faiz fırsatı ile sunuluyor.

Mart ayı sonuna kadar Dacia Sandero 52.900 TL, Dokker Van 58.300 TL, Dokker Combi 66.500 TL’den başlayan fiyatlarla Dacia showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor. Öte yandan Dacia Logan MCV 61.500 TL, Yeni Duster 70.900 TL, Lodgy ise 90.250 TL başlangıç fiyat etiketleri ile Dacia müşterilerinin beğenisine sunuuluyor.

31 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek Dacia kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlere Yetkili Dacia Bayileri’ne uğramalarını tavsiye ederiz.

5) Kia Mart Fırsatları – Mart 2018

Güney Koreli otomotiv devi Kia, Türkiye pazarı için Mart 2018 tarihinde uyguladığı kampanyayı duyurdu. Kia kampanya kapsamında indirimler, taksitli araba kampanyaları ve takas desteği gibi birçok fırsat sunuyor. Kia markasının sunduğu ve güncel otomobil kampanyaları arasında yer alan bu sıfır araç kampanyaları kapsamında düşük yakıt tüketimi, zengin donanımı ile A segmentinin önde gelen modellerinden Yeni Şehirli Picanto modeline özel olarak aylık 999 TL’den başlayan ödeme seçenekleri sunuluyor. Dördüncü nesli ile karşımıza çıkan Kia Rio modeline özel olarak ise mart ayına özel olarak 64.900 TL başlangıç fiyat etiketi belirlendi. Aylık 999 TL’den başlayan taksitlerle bu modele sahip olabilirsiniz. Kia markasının yüksek prestijli ‘Red Dot’ ödülüne sahip Kia Cee’d modeli mart ayına özel 77.900 TL’den başlayan fiyatlarla Kia müşterileri ile buluşuyor. Marka bu model için aylık 1.099 TL’den başlayan taksit fırsatları sunuyor.

Tasarımı ile fark yaratan ve Türkiye pazarında Comfort, Concept ve Concept Plus olmak üzere üç farklı donanım paket opsiyonu ile Kia müşterilerinin beğenisine sunulan Kia Cerato modeline mart ayı boyunca aylık 1.099 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Hibrit otomobil segmentinde en düşük yakıt tüketimine sahip olarak bu segmentteki güçlü rakiplerinden kendisini farklılaştırmayı başaran ve hibrit segmentinin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan Kia Niro modeline özel mart ayı boyunca 2.000 TL takas desteği sunuluyor. Bu avantaja ek olarak bu modele mart ayı boyunca 1.299 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Sportif tasarımı ve yeni nesil teknolojileri ile ön plana çıkan Kia Sportage modeline ise mart ayına özel olarak aylık 1.299 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Bu fırsata ek olarak SUV segmentinin gözde modelleri arasında yer alan Kia Sportage modelinde 4.000 TL takas desteği verilmektedir.

Şehir SUV segmentine tamamen yeni bir yorum getirmeyi başaran ve dikkat çekici, cesur tasarımı ile ön plana çıkmayı bilen Kia Soul modeline özel olarak mart ayı boyunca 2.000 TL tutarında takas desteği sunuluyor. Buna ek olarak SUV segmentinde yer alan bu modele mart ayı boyunca aylık 1.299 TL’den başlayan taksit fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. Geniş kasası ve yüksek taşıma kapasitesi ile markanın ticari araç segmentinde yer alan modellerinden Kia Bongo modeline özel olarak sıfır faizli kredi fırsatları sunuluyor. Buna ek olarak ise 1.400 TL’ye varan indirim fırsatları sunuluyor. Siz de Kia’nın sunduğu sıfır faiz araba kampanyaları fırsatlarından yararlanmak için çok geçmeden en yakın Yetkili Kia Bayileri’ne uğrayınız.

 

6) Volkswagen Sıfır Araç Kampanyaları – Mart 2018

Türkiye’deki otomobilseverler tarafından Renault markası ile birlikte en çok tercih edilen iki otomobil markasından bir tanesi olan Alman otomotiv devi Volkswagen, Mart 2018 kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında sabit kur fırsatı ile makul seviyede faizli krediler kullanarak yeni bir Volkswagen modeline sahip olabilirsiniz. Taksitli araba kampanyaları arasında yer alan bu kampanya kapsamında Volkswagen Auto Credit ile sahip olmak istediğiniz modelin yüzde 50 ya da daha fazlasını 36 aya kadar erteleyebiliyorsunuz. Kalan miktar ise istediğiniz miktarda peşinat ve 36 aya varan taksitler ile ödenebiliyor.

Yeni Volkswagen Polo modelini 854 TL’den, Yeni Golf modelini 1.272 TL’den, Yeni Jetta modelini 1.234 TL’den, Yeni Passat modelini 1.452 TL’den ve Yeni Tiguan modelini 1.383 TL’den başlayan aylık taksitler ile Mart 2018 kampanyası kapsamında satın alabilirsiniz. Sabit kur fırsatının da uygulandığı bu kampanya kapsamında 2017 Tiguan ve Golf R modellerine özel olarak 1 euro=4.09 TL olarak hesaplanıyor.

7) Skoda Sıfır Araç Kampanyaları – Mart 2018

Çek otomotiv devi Skoda da Mart 2018 tarihinde sıfır araç kampanyaları uygulayan otomotiv devleri arasında yer alıyor. Kampanya kapsamında yeni bir 2018 model Skoda modeline sahip olmak isteyenler en yakın zamanda Skoda showroomlarını ziyaret etmeliler çünkü kampanya kapsamında benzersiz fırsatlar sunuluyor. Söz konusu kampanya Skoda Fabia modelinde Superb modeline kadar neredeyse tüm Skoda modellerini kapsamaktadır.

Sıfır faiz araba kampanyaları ve taksitli araba kampanyaları arasında yer alan bu kampanya kapsamında Skoda Fabia, Rapid, Ocativa ve Superb modellerine özel olarak 20 bin TL tutarındaki kredi 12 ay vade ve sıfır faiz fırsatı ile sunuluyor. Markanın SUV segmentinde yer alan ve oldukça başarılı modeli Skoda Kodiaq modeline özel olarak da benzer şekilde 20 bin TL tutarındaki kredi 12 ay vade ve 0 faiz fırsatı ile yeni sahiplerini bekliyor. Kampanya için son tarih 31 Mart 2018 olarak belirlendi.

8) Renault Hurda İndirimi Fırsatı

Renault markasının 15 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya kapsamında hurda indirimi fırsatı sunuluyor. 16 yaş ve üzeri bir Renault modeline sahip olan Renault müşterileri araçlarını verme karşılığında 10 bin TL indirim fırsatı ile Yeni Renault Megane Sedan ya da Clio Hatchback modelini satın alabilirler. Hurda olarak teslim edilecek aracın değeri 10 bin TL üzerinde ise herhangi bir ek ödeme sunulmayacak. Öte yandan hurda indrimi fırsatından yararlanabilmek için ruhsat üzerinde yer alan ad ve soyad ile yeni ruhsattaki bilgiler aynı olmalıdır.

9) Peugeot Sıfır Araç Kampanyaları – Mart 2018

Fransız otomotiv devi Peugeot güncel otomobil kampanyaları ile müşterilerini cezbediyor. Mart ayı için de kampanya oluşturan Peugeot sıfır araç kampanyaları fırsatlarını sıfır faiz araba kampanyaları ve taksitli araba kampanyaları ile sürdürüyor.

Fransız marka Peugeot Mart 2018 kampanyası kapsamında birçok sedan ve SUV modeline özel olarak benzersiz fırsatlar sunuyor. Kampanya kapsamında uygun fiyatlarla sunulan bu modeller farklı kredi destekleri ile satın alınabiliyorlar.

Peugeot 208 modeline özel olarak 30 bin TL tutarındaki kredi 15 ay vade ve sıfır faiz fırsatı ile sunuluyor. Peugeot 2008 ve 301 modellerine özel olarak ise 24 bin TL tutarındaki kredi 12 ay vade ve sıfır faiz fırsatı ile sunuluyor. Peugeot marka ve görece daha spor bir otomobil sahibi olmak isteyenlere özel olarak Peugeot 308 modeline özel olarak 30 bin TL tutarındaki kredi fırsatı 15 ay vade ve sıfır faiz fırsatı ile sunuluyor. SUV segmentinde yer alan Peugeto 3008 ve 5008 modellerine özel olarak ise 40 bin TL tutarındaki kredi 15 ay vade ve sıfır faiz fırsatı ile sunuluyor.

10) Opel Sıfır Araç Kampanyaları – Mart 2018

Mart 2018 kampanyasını duyuran Opel, kampanya kapsamında SUV segmentinde yer alan Crossland X, Grandland X ve Mokka X modellerine özel olarak uygun faiz ve uygun fiyat fırsatları sunuyor. Markanın yaptığı taksitli araba kampanyaları arasında yer alan bu kampanya kapsamında Opel Mokka, Crossland X ve Grandland X modellerine özel olarak 40 bin TL tutarındaki kredi miktarı 20 ay vade ve yüzde 0,96 faiz oranı ile sunuluyor. Bu kredide aylık takist tutarı ise 2.150 TL’ye tekabül ediyor. Alınan 40 bin TL’lik desteğin faizli geri ödemesi ise toplam olarak 45 bin TL oluyor.

Kampanya kapsamında Opel Astra modeline özel olarak 12 bin TL tutarındaki kredi 12 ay vade ve 0 faiz fırsatı ile sunuluyor. Yeni Opel Insignia modeline özel olarak ise 50 bin TL tutarındaki kredi miktarı 30 ay vade ve yüzde 0,94 faizli kredi ile sunuluyor.

11) Hyundai Sıfır Araç Kampanyaları – Mart 2018

Mart 2018 kampanyasını duyuran Güney Koreli otomotiv devi Hyundai kampanyası sıfır faiz araba kampanyaları arasında yer alıyor. Kampanya kapsamında birçok modele özel olarak sıfır faizli finansman desteği ve nakit indirim fırsatları sunuluyor.

Hyundai i10 ve i20 modellerine özel olarak 20 bin TL tutarındaki kredi fırsatı 15 ay vade ve 0 faiz fırsatı ile sunulurken 2.500 TL’lik nakit indirimi uygulanıyor. Hyundai Ioniq modeline özel olarak ise 60 bin TL tutarındaki kredi desteği 24 ay vade ve yüzde 0,99 faiz fırsatı ile sunuluyor.

Hyundai Elantra ve Tucson modellerinde 50 bin TL’lik kredi 24 ay vade ve yüzde 0,99 faiz ile sunulurken Hyundai Tucson modellerine özel olarak 4.000 TL’ye varan nakit indirimleri sunulmaktadır. Hyundai Accent Blue modeline özel olarak da 4.000 TL’lik nakit indirim fırsatı sunulurken Hyundai i30 modelinde 60 bin TL tutarındaki kredi 24 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranı ile sunulmaktadır.

12) Ford Sıfır Araç Kampanyaları – Mart 2018

Mart 2018 kampanyasını oluşturan Amerikan otomotiv devi Ford kampanya süresince yeni modellerini 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuyor. 31 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Ford Focus, Mondeo ve C-MAX modellerine özel olarak yüzde 8, diğer Ford modellerine özel olarak ise yüzde 6 oranında indirim fırsatı sunuluyor.

Kampanya süresince Ford Fiesta modeline 675 TL’den başlayan taksitlerle, Ford Focus modeline 765 TL’den başlayan taksitlerle, Ford C-MAX modeline 900 TL’den başlayan taksitlerle ve Ford Mondeo modeline aylık 1.265 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak markanın ticari araç segmentinde yer alan modeli Ford Kuga modeline aylık 1.270 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz.

Ford ticari araç kampanyası ise sıfır faiz araba kampanyaları kapsamında sunuluyor. Ford ticari modellerine özel olarak 3 yıl sınırsız km garantisi sunulurken tüm Ford ticari modellerinde 36 bin TL tutarındaki kredi 15 ay vade ve 0 faiz fırsatı ile sunuluyor.

 

2018 ŞUBAT – SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

 

Bu başlık altında 2018 Şubat ayında uygulanan sıfır araç kampanyalarını inceleyeceğiz. Kampanyalar 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerlidir.

1) Volkswagen Sıfır Ticari Araç Kampanyaları – Şubat 2018

Alman otomotiv devi Volkswagen, 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında ticari araçlarına yönelik bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Volkswagen Transporter, Caddy ve Amarok modellerine özel olarak 20 bin TL tutarındaki kredi 12 ay vade ve 0 faiz fırsatı ile sunuluyor.

Volkswagen tarafından uygulanan bu kampanya 2017 ve 2018 model Volkswagen Transporter City Van ve Camlı Van, Caddy Kombi dizel ve Amarok modellerini kapsamaktadır. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlere Yetkili Volkswagen Bayileri’ne uğramalarını tavsiye ederiz.

2) Fiat Sıfır Araç Kampanyaları – Şubat 2018

İtalyan otomobil üreticisi Fiat, 2018 Şubat kampanyası kapsamında markanın spor modeli Egea Hatchback modeline ve 500 ailesine özel fırsatlar sunuyor. Kampanyada Yeni Fiat Egea HB satın almak isteyenlere özel olarak 18 bin TL’ye kadar kredi 15 ay vade ve 0 faiz fırsatı ile sunuluyor. Buna ek olarak bu model 2 bin TL indirim ile sunuluyor. Satın alımda 25 bin TL peşinat verilmesi halinde 1.285 TL eşit taksitler halinde geri ödeme yapılarak Yeni Egea HB sahibi olunabiliyor.

Fiat Egea HB modelinin haricinde 500 ailesi için de kampanya kapsamında fırsatlar sunan İtalyan marka, Fiat 500X, 500L modellerine özel olarak 40 bin TL tutarındaki krediyi 0 faiz ile sunuyor. Buna ek olarak da 5 bin TL’ye kadar indirim fırsatları sunuluyor.

3) Ford Sıfır Ticari Araç Kampanyaları – Şubat 2018

Amerikan otomotiv devi Ford 2018 Şubat kampanyası kapsamında birçok ticari araç modeline özel olarak fırsatlar sunuyor. Tüm Ford marka ticari araba modellerinde“Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alımlarında 36 bin TL tutarındaki finansman desteği 15 ay vade ve 0 faiz fırsatı ile suınuluyor.

Kredi fırsatından yararlanmak istemeyen Fiat müşterilerine özel olarak ise 2017 model Ford Transit, Transit Custom, Connect ve Ranger modellerinde perakende fiyat üzerinden yüzde 2 peşin alım desteği fırsatı uygulanıyor. Bu fırsatlara ek olarak kampanya kapsamında tüm Ford marka ticari araç modellerinde 3 yıl sınırsız km garantisi sunuluyor.

4) Peugeot Sıfır Araç Kampanyaları – Şubat 2018

Fransız otomotiv devi 2018 Şubat kampanyası kapsamında birçok modeline özel olarak yüzde 7-10 oranında indirim fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında Peugeot 208, 2008, 301, 308, 3008 modellerine özel olarak yüzde 10’a varan indirimler sunuluyor. 7 kişilik SUV modeli olan Peugeot 5008 modeli için ise yüzde 7’ye varan indirim fırsatları veriliyor.

Peugeot ticari araç kanadından ise Peugeot Partner Tepee, Partner Van, Expert Van ve Boxer Van modellerine özel olarak yüzde 10’a varan indirim fırsatları sunuluyor.

5) Jeep ”2018’de Al 2019’da Öde” Kampanyası – Şubat 2018

SUV segmentinin önde gelen temsilcisi Jeep, Şubat 2018 kampanyasını ”2018’de Al 2019’da Öde” sloganı ile uyguluyor. Jeep Renegade modelinin Limited ve Longitude versiyonlarını kapsayan kampanya kapsamında iki eşit taksitli finansman desteği fırsatı veriliyor. Yapılması gereken ödemenin yarısı Şubat 2018’de yapılırken diğer yarısı ise bir sene sonra yani Şubat 2019’da yapılıyor.

Siz de yeni bir Jeep Renegade modeline sahip olmak ve kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız en yakın Yetkili Jeep Bayileri’ne uğrayın!..

6) Kia Sıfır Araç Kampanyaları – Şubat 2018

Kia, Şubat 2018 kampanyası kapsamında birçok modeline özel olarak uygun taksit seçenekleri sunuyor. Üçüncü nesli ile yollarda olan ve şık bir tasarıma sahip olan Yeni Kia Picanto modeline şubat ayına özel olarak ayda yalnızca 999 TL taksitlerle sahip olabilirsiniz. Başarılı tasarımı için ödül alan ve B segmentinin önde gelen modelleri arasında yer alan Kia Rio modeline de aylık 999 TL taksit ile sahip olabiliyorsunuz. Bu modelin başlangıç fiyatı ise 67.500 TL. Kia markasının yeni tasarım dilini yansıtan ve tasarımı ile ‘Red Dot’ ödülü almayı başaran Kia Cee’d modeline aylık 1.099 TL taksitlerle sahip olabilirsiniz.Güney Koreli markanın en yüksek satış performansı gösteren modellerinden bir tanesi olan Kia Cerato modeline de tıpkı Kia Cee’d modelinde olduğu gibi aylık 1.099 TL taksitlerle sahip olabiliyorsunuz.

Kia’nın SUV segmentinde yer alan modellerinden bir tanesi olan Kia Soul modeline aylık 1.299 TL taksitlerle sahip olabiliyorsunuz. Markanın SUV segmentinde yer alan ve dünya genelinde bu segmentin en çok satan modelleri arasında yer alan ve hatta Türkiye’de satış rekorları kıran Kia Sportage SUV modeline de aylık 1.299 TL taksitlerle sahip olabiliyorsunuz. Hibrit teknolojisine sahip olması ile ön plana çıkan Kia Niro modeline de Kia Soul ve Sportage modellerinde olduğu gibi aylık 1.299 TL taksitlerle sahip olabiliyorsunuz.

7) Nissan Sıfır Araç Kampanyaları – Şubat 2018

Nissan, Şubat 2018 kampanyası kapsamında birçok modeline özel olarak avantajlı finansman destekleri sunuyor. Bunlardan bazıları ise sıfır faiz ile sunuluyor. Nissan Qashqai, X-Trail ve Navara modellerine özel olarak 50 bin TL’ye varan kredi desteği 12 ay vade ve yüzde 0,89 faiz ile sunuluyor. Nissan Micra ve Juke modellerine özel olarak 15 bin TL tutarındaki kredi 12 ay vade ve 0 faiz fırsatı sunuluyor.

Nissan’ın verdiği kredilere ek olarak 2017 Nissan Micra modellerde 3.150 TL’ye varan indirimler uygulanırken 2017 Nissan Juke modellerine özel olarak ise 6.800 TL’ye varan indirimler sunuluyor. Nissan Qashqai modelinde ise 4 bin TL takas indirimi fırsatı veriliyor.

8) Dacia Sıfır Araç Kampanyaları – Şubat 2018

Dacia, Şubat 2018 kampanyası kapsamında Dacia Sandero, Lodgy ve Dokker modellerine özel olarak 20 bin TL tutarındaki krediyi 12 aya kadar varan vadeler ve 0 faiz fırsatı ile sunuyor. Daha yüksek miktarda finansman desteğine ihtiyacı olanlara özel olarak ise 30 bin TL tutarındaki kredi 24 aya varan vade ve yüzde 1,09 faiz oranı ile sunuluyor. Dacia müşterileri diğer Dacia modelleri için ise 30 bin TL tutarındaki krediyi 24 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,09 faiz oranı ile kullanabiliyor.

9) Renault Sıfır Araç Kampanyaları – Şubat 2018

Renault marka yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere özel olarak 30.000 TL tutarındaki kredi miktarı 24 ay vade ve yüzde 1,09 faiz oranı ile sunuluyor. Daha fazla finansman desteğine ihtiyacı olanlar için ise yasal yükümlülükler çerçevesinde 90 bin TL’ye varan kredi 48 ay vade ve yüzde 1,39 faiz oranı ile sunuluyor.

Markanın ticari araç modelleri arasında yer alan Renault Kangoo, Master ve Trafic modellerine özel olarak ise 30.000 TL tutarındaki kredi miktarı 24 ay vade seçeneği ve yüzde 1,09 sabit faiz oranı ile sunuluyor. Daha fazla kredi isteyen müşterilere özel olarak binek araçlarda da olduğu gibi 90 bin TL tutarındaki kredi aynı şartlarda sunuluyor.

Finansman desteği istemeyen Renault müşterilerine özel olarak Renault Master ve Trafic modellerine özel olarak 2.000 TL tutarında indirim fırsatı sunuluyor.

10) Citroen Servis Kampanyası – Şubat 2018

Fransız otomotiv devi Citroen Şubat 2018 kampanyası kapsamında servis fırsatları sunuyor. Markanın Türkiye genelinde 50’den fazla satış ve servis noktası bulunuyor.

28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında debriyaj parça referanslarında ve işçiliğinde %20 indirim sunuluyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenler resmi websitesi üzerinden randevu almaları gerekiyor.

11) Toyota Sevgililer Günü Kampanyası – Şubat 2018

Japon otomotiv devi Toyota, kampanya kapsamında 14 Şubat 2018 Sevgililer Günü’ne özel olarak müşterilerine sürpriz yapıyor. 28 Şubat 2018 tarihine kadar herhangi bir Toyota modeli satın alana Avrupa’ya çekiliş ya da kura olmadan çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti hediye sürprizi yapılıyor. Söz konusu biletler Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma veya Viyana şehirlerini kapsıyor.

Diğer yandan 2018 Toyota Corolla, C-HR ve Hilux modelleri ay boyunca avantajlı fiyatlarla sunuluyor. 2017 Toyota Corolla modelleri 68.800 TL başlangıç fiyat etiketi ile sunulurken Toyota C-HR ile 105 bin 150 TL başlangıç fiyat etiketi ile Toyota müşterilerinin beğenisine sunuluyor. 2017 Toyota Hilux Hilux 2.4L 4×4 Hi-Cruiser A/T modeli ise 134.500 TL üzerinden satışa çıkıyor.

12) Honda Sıfır Araç Kampanyaları – Şubat 2018

Japon otomotiv devi Honda, 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyası kapsamında Honda Civic Sedan modeline özel olarak benzersiz fırsatlar sunuyor. Şubat ayı boyunca yeni bir Honda Civic Sedan modeli satın almak isteyen Honda müşterilerine özel olarak 30 bin TL tutarındaki kredi 12 ay vade ve 0 faiz fırsatı ile sunuluyor. Honda Civic Sedan modeli 95 bin 850 TL başlangıç fiyat etiketi ile Türkiye pazarında satışa sunuluyor. Honda Civic Sedan özellikle performansı, yakıt tasarrufu, güvenlik özellikleri, iç mekan işçiliği ve kalitesi gibi özellikleri ile Honda müşterilerini cezbediyor. Honda Civic Sedan RS modelinin Türkiye’de üretimi yapılan araçlar içerisinde en güçlü araç olma özelliği bulunuyor.

Mart 2018 kampanyaları açıklanmaya başlandığında haberimiz güncellenecektir…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu