GündemSkoda

Skoda İlk Dijital Showroom’unu Bursa’da Açtı

Skoda müşterileri, Bursa’da İzmir Yolu Caddesi’nde açılan Skoda Dijital Showroom sayesinde, satış Temsilcisi ile birlikte araçları incelerken aynı zamanda dijital ekranlardan kişiselleştirdiği aracını sipariş edebilecek ve inceleyebilecek.

Neskar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Berk Noyan, yatırımlarına devam edeceklerini söyleyerek; “20 Kasım 2004 yılında otomotiv sektörüne ilk adımı attığımız bu yolculuğun bugün tam 15. yılındayız. Bu anlamlı günde yeni markamızın tanıtımını gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Otomotiv sektöründeki en son teknolojileri içinde barındıran Skoda markasının dünyadaki ilk örneği olan Neskar Skoda Dijital Showroomu Bursa’da hizmet vermek üzere hazır. Skoda marka çatısı altında bir ilke imza atmanın yanı sıra gelecek yılların öngörüsü içinde olan tüm yeniliklere de cevap verecek bu güzel proje oluşturduk. Bu muhteşem ve teknolojik tesis ile birlikte Bursamıza daha fazla satış ve servis verebilme imkanı sağlayacağız” açıklamasında bulundu.

skoda

Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar ise; “Bu yıl Neskar Otomotiv 15’inci, Yüce Auto olarak bizler 65inci yılımızı kutluyoruz. Bu büyük yatırımın Bursa gibi otomotiv endüstrisinin kalbinde olması ayrı bir önem taşıyor. 15 yıllık tecrübesi ile Neskar Otomotiv’in Skoda markası için çok başarılı işler yapacağına inanıyoruz. Bu yıl en çok satan ilk 10 marka içinde yer alacağız. 5 yılda en çok satan ilk 5 marka içinde yer alma hedefimize siz değerli yetkili satıcılarımızla ulaşacağımıza inanıyoruz. Böyle büyük bir tesisin Bursa’ya hayırlı olmasını diyorum” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı