Araba FiyatlarıHaberlerSkoda

Skoda Superb Modeline ”Comfort” Donanım Seviyesi

Skoda Türkiye, 2017 Skoda Superb modelinin 1.6 dizel versiyonu için Comfort adlı yeni bir donanım seviyesinin Türk otomobilseverlerinin beğenisine sunulduğunu duyurdu.

Skoda Türkiye tarafından, Skoda Superb severlere müjde geldi. Skoda Türkiye, Superb modelinin 1.6 dizel otomatik versiyonunda Comfort adlı yeni bir donanım seviyesi sunulmaya başlandığı açıklandı.

Skoda’nın ”Amiral Gemisi” olarak nitelendirilen ve yer aldığı sınıfının ortalamasını aşan bir seviyede donanım ve özelliklere sahip olan bu model birçok Türk otomobil tutkunu tarafından tercih sebebi olabiliyor. Nitekim sahip olduğu birçok ekstra özellik ile dikkat çeken bu modele şimdi de 1.6 litre TDI motor seçeneğine Comfort donanım paketi eklendi.

Peki Bu Donanım Paketinin Fiyatı Ne?

Skoda Superb 1.6 dizel versiyonun Comfort paketi 124.800 TL’lik bir fiyat ile Türkiye’de satışa girdi. Superb 1.6 TDI Comfort seçeneğinde, başarısı ortaya konulmuş 120 PS’lik dizel motora ek olarak konforlu sürüşe ve düşük yakıt tüketimine imkan veren DSG otomatik şanzıman birlikte sunuluyor.

Active donanım paketinin yanı sıra Comfort versiyonda 17 inç büyüklüğündeki alüminyum jantlar, ön park sensörü, AFS Bi-Xenon farlar, Hız Sabitleyici, 8 inç dokunmatik ekranlı Bolero multimedya sistemi ve “SmartLink+” gibi birçok özellik otomobilseverleri cezbediyor. Nitekim daha önce de belirtildiği gibi bu araç, segmentinde yer alan diğer araçlara kıyasla birçok ekstra özelliği bünyesinde bulunduruyor. Bunlar arasında yukarıda saydığımız özelliklere ek olarak sınıfının ortalamasını geçen iç mekan genişliği, geniş bagaj hacmi ve diğer farklı özellikler de yer alıyor.

2017 SKODA SUPERB MODELLERİNİN FİYAT LİSTELERİ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu