Blog

Son Model Arabalar Hangisi?

Son model arabalar 2022 yılın yaklaşmasıyla birlikte kullanıcılar tarafından fazlasıyla merak edilmeye başlandı… 2021 yılında çıkan son model araçlar ile birlikte 2022’de de çıkacak olan otomobiller herkes tarafından merak ediliyor.

2021 yılında tanıtımı yapılan ve 2022 yılının başından itibaren bayilerde yer alacak çok sayıda araç modeli bulunuyor. Peki son model arabalar neler? Hangi arabaların 2022 modaceli çıkacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

  1. 2022 Hyundai Elantra

Elantra ile lüks ve yeni nesil güvenlik teknolojilerini aracına ekleyen Hyundai 2022 Elantra modelini de tanıttı. Ayrıca 2022 modelinin yeni tasarımı da kullanıcıların dikkatini fazlasıyla çekmeyi başarıyor. Bu sebeple de 2022 son model arabalar içinde kullanıcıların en çok merak ettiği araçlar arasında yer alıyor.

  • 2022 Honda Civic

2022 yılında çıkacak son model arabalar arasında Honda Civic de kendisine yer buluyor. Otomobil tutkunlarının en çok merak ettiği araçlardan biri olan Honda Civic bu yıl içerisinde tanıtılmıştı… 2022 Civic yakın zamanda bayilerde satışa sunulacak ve araç severler ile buluşacak…

  • 2022 BMW iX

Her yıl çok sayıda modelle araç severlerin yoğun bir şekilde ilgisini çekmeyi başaran BMW, 2022 yılına da iX modeliyle damga vurmayı hedefliyor. Alışılan BMW tasarımlarının dışında bir tasarıma sahip olan iX modeli, yüksek performansı sebebiyle şimdiden otomobil tutkunlarının dikkatini çekmiş durumda.

  • Ford Connect 2022

Son model otomobiller arasına 2022 serisiyle Ford Connect de giriyor. Yenilenen ticari modellerden biri olan Connect, 2022 yılının başlarında ülkemizde satışa sunulacak. Özellikle ticari araç severlerin ilgisini çeken Ford Connect 2022 modeliyle yoğun ilgi görecek gibi duruyor.

  • 2022 Citroen Ami

Citroen AMİ Türkiye piyasasına ilk kez girecek son model arabalar arasında yer alıyor. Otomobil piyasasındaki diğer arabaların aksine elektrikli olan ve ehliyet istenmeyen bu araç, tüm otomobil tutkunları tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Ayrıca 2022 Citroen Ami modelinin uygun fiyatı da kullanıcıları fazlasıyla heyecanlandırıyor. Citroen tarafından üretilen bu yeni nesil küçük otomobil, herkesin merakla beklediği araçların arasında kendine yer buluyor.

  • 2022 Honda Accord

Honda Accord 2022 modeli de otomobil tutkunlarının sıklıkla merak ettiği araçlar arasında kendine yer buluyor. Alışıla gelmişin dışında bir tasarıma sahip olan bu D segmenti araç sedan modeliyle herkesi büyülemeyi başarıyor. Yeni çıkan arabalar arasında da Accord’un 2022 modeli bulunuyor.

  • Opel Mokka 2022

Yeni SUV araçlar arasında yer alan ve şık tasarımıyla araç severleri büyülemeyi başaran Opel Mokka 2022 modeliyle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Özellikle elektrikli motorun ön plana çıktığı bu modelde araç severler dilerlerse benzinli versiyonunu da tercih edebiliyor. Opel Mokka da 2022 yılının başından itibaren satışa sunulacak olan arabalar arasında yer alıyor.

Son Model Arabaların Fiyatları Ne Olacak?

Kullanıcılar sadece hangi araçların çıkacağını değil aynı zamanda bu araçların fiyatlarının ne olacağını da merak ediyor. Son model arabalar ve fiyatları her marka tarafından ayrı olarak belirleniyor. En ucuz 2022 model araba olarak ise Citroen Ami karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte Dacia Duster, Ford Connect ve diğer ticari araçlar da diğer modellere göre uygun fiyatlar karşılığında alıcı bulacak gibi duruyor.

Son model araba almak isteyen araç severlerin tercih edebileceği birçok marka bulunuyor. Türkiye piyasasında adını duyurmayı başarmış birçok araba markası bazı modellerinin 2022 versiyonunu da Türkiye’ye getirerek satışa sunacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu