2019 Model Arabalar2018 Model ArabalarAraba FiyatlarıFoto GaleriHaberlerYeni Araba Modelleri

Ssangyong Musso 2019 Türkiye’ye Geliyor

Musso modeliyle pickup sınıfında yepyeni bir rekabet başlatmayı hedefleyen Ssangyong, önümüzdeki yıl Türkiye pazarında iddialı olacak.

Son 3 aylık süreçte gerçekleştirdiği kampayalarıyla gündemimize gelen SsangYong, yılın sonuna gelmemizle birlikte yeni dönem planlamasını da tamamlamış durumda. Markanın Türkiye ayağı tarafından yapılan resmi açıklama doğrultusunda, ülkemize gelecek modellerle ilgili takvimden ilk detayları paylaşılmış durumda. Son dönemin en popüler sınıfı pickup’ta piyasaya sürdüğü yeni Musso ile pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaran Ssangyong, 2019 Türkiye model planlamasına bu ismi de dahil etmiş durum. Bu modelle birlikte kullanıcları C SUV segmentinde Korando modelinin Dünya lansmanı bekliyor olacak.

ssangyong

Sırasıyla 1,6 ve 1,5 motor seçenekleriyle donatılacak olan otomobil, ülkemizde dünya ile aynı olacak şekilde 2019 üçüncü çeyreğiyle birlikte satışa sunulacak. Pickup sınıfında elde ettiği ilgiyi SUV’ye de taşımak siteyen SsangYong, bu görevlerden birisini Korando’ya yüklemiş durumda. Tamamen yenilenmiş bir tasarım, yeni motor seçenekleri ve son teknolojik donanımlarla desteklenen Korando, C SUV segmentinde zorlu bir sınav verecek.

2019 SsangYong Musso fiyatı Türkiye pazarında yaklaşık olarak 110 bin TL olacak. Donanım paketine göre ise fiyatın 130 bin seviyelerine kadar yükselmesi bekleniyor. 2019 SsangYong Musso fiyatı birçok yeni modelde olduğu gibi araç hakkında en çok merak edilen detay olarak akıllara geliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu