2018 Model ArabalarFoto GaleriHaberlerSuzukiYeni Araba Modelleri

Suzuki Jimny’nin Daha Kalıplı Versiyonu Nasıl Görünürdü?

Suzuki Jimny ilgi çekmeye ve konuşulmaya devam ediliyor. Suzuki talep yoğunluğundan dolayı siparişleri yetiştirememekten korktuğunu açıkladı. Yenilenmiş versiyonunun hem geleneksel crossover havasının korunması hem de dijital detaylar aracın talebini arttırıyor. Wald İnternational firması araç daha sert ve kalıplı görünüme sahip olsaydı nasıl olurdu sorusuna yanıt verdi.

Araçtaki değişiklerden bahsedildiğinde, ön ızgara değiştirilmiş ve dört parçalı Ledler eklenmiş. Siyah ve koyu renklerle bezenmiş. Black Bison Edition versiyonu dolayısıyla bu renkler başarılı kombine edilmiş. Ek olarak ön kısımda kaput ve ön far kapakları değişmiş. Aracın lastikleri de çetin havalara ve dengesiz arazi koşullarıyla baş edebilecek şekilde değiştirilmiş. Dişli arazi lastikleri seçilmiş ve spacer kullanılarak biraz dışarıya kaydırılmış olduklarını görüyoruz. Çamurlukların ve rüzgarlığın büyümesini de gözden kaçırmıyoruz.

Jimny’nin olumsuz özelliklerine değinirsek otomatik fren sisteminin bazı bariyerlere tepki vererek aracın kontrolünü bozduğu tespit edildi. Bu sorun NCAP Güvenlik Testlerinde aracın 5 üzerinden 3 almasına neden oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu