2019 Model ArabalarFoto GaleriHaberlerSuzukiYeni Araba Modelleri

Swift Sport Katana Sadece Bir Ülkeye Özel Üretilecek

Swift Sport Katana sadece 30 adet üretilecek ve 30 adedinin de sadece Hollanda’da satılacak.

Suzuki Swift Sport Katana’nın motor hacmi, Suzuki Katana motosikletinden sadece 400 cc fazla çünkü Katana motosikletinde 999 cc’lik sıralı 4 silindirli bir motor bulunuyor. Aracın motoru 1.4 litrelik 4 silindirli turboşarjlı üniteye sahip. Bu özel Suzuki Swift’lerin fiyatı 32.400$ olacak. Garajında Suzuki Katana motosikletiyle güzel bir kombinasyon yapmak isteyen Hollandalı müşteriler, bu aracı tercih edebilirler.

suzuki

Swift Sport Katana’nın iç mekanına baktığımız zaman da kırmızı ve siyah renklerin hakimiyetinin devam ettiğini görüyoruz. Ayrıca deri spor direksiyon gibi özel donanımların ve özel malzemelerin iç mekanda yer aldığı da görülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=7PRfNOxUf4w

Swift Sport Katana’nın genelinde siyah detaylar yer alıyor. “Katana”, samuray kılıcı anlamına geliyor ve bu nedenle aracın yan tarafındaki siyah şerit üzerinde bir kılıç simgesi yer alıyor. Aracın gövdesi ve kapılarının alt kısmında bulunan siyah şeritlerle de renk uyumu tamamlanmış. Yan aynalar ve jantlar parlak siyah renkte hazırlanmış. Tüm bu siyah detayların ardından kontrast için ise ön ızgaranın çerçevesine kırmızı detaylar da eklenmiş. Suzuki Swift’ler, Suzuki Katana motosikletiyle çok uyumlu hâle gelmişler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı