BlogHaberler

Taksitle Oto Al Kampanyaları Var Mı?

Taksitle oto al kampanyaları sıfır ve ikinci el araçların fiyatlarının artmasıyla son dönemde ilk tercihler arasında yerini alıyor. Kur farkı ve ÖTV vergisi sebebiyle otomobil satın almak isteyen kişiler, istedikleri arabanın fiyatını peşinat olarak denkleştiremiyor. Bu sebeple de taksitli yani vadeli otomobil seçeneklerine yöneliyor.

Vadeli otomobil satın almak isteyen bireyler, öncelikle sıfır araç piyasasına yöneliyor. Türkiye otomobil piyasasında yer alan ve bilinen araba markaları, sıfır araçlarında yarı peşinat ve faizsiz kredi gibi imkanları kullanıcılara sunuyor. Bu sayede taksitle oto almak isteyen araç severler, daha kolay bir şekilde satın almak istedikleri araçlara sahip olabiliyor.

Neden Taksitle Oto Almak Tercih Ediliyor?

Taksitle oto almak isteyen kullanıcıların bu tercihinde birçok sebep bulunuyor. Bu sebeplerin başında da sıfır ve ikinci el arabaların fiyatlarının yüksek olması yer alıyor. Bununla birlikte satın almak istediği otomobile bütçesi yetmeyen ve arabanın değerini denkleştiremeyen araç severler daha çok vadeli satıcıları tercih ediyor.

Vadeli otomobil satıcıları arasında birçok marka yer alıyor. Ancak bu taksitli otomobiller, bankadan verilecek olan kredilerle ödeniyor. Yani vadeli otomobil satın almak isteyen araç severler, öncelik olarak bankalardan kredi çekiyor ve bankaya kredi ödeyerek otomobil satın alabiliyor. Bu da otomobil tutkunlarının daha kolay bir şekilde araba satın alabilmesine olanak sağlıyor.

Taksitle Otomobil Satan Araba Markaları Hangisi?

Araç fiyatlarının yükselmesi sebebiyle birçok marka, araç severlere satın alma sırasında kolaylık sağlıyor. Bu kolaylıkların başında öncelik olarak araç fiyatlarında yapılan indirimler yer alıyor. Bununla birlikte çeşitli kampanyalar da Türkiye’deki otomobil markaları tarafından yapılabiliyor.

Bu kampanyaların başında sıfır faiz araç kredileri yer alıyor. Araba markaları ve çeşitli bankaların iş birliğiyle yapılan bu kampanyalar, sıfır faiz ve sonradan ödeme gibi imkanlar doğrultusunda otomobil satın almak isteyen bireylerin kredi çekerek araba satın almasına olanak tanıyor. Taksitle oto almak isteyen kişilerin tercih edebileceği ve kredi kampanyaları bulunan otomobil markalarından bazıları şu şekilde;

 • Hyundai
 • Skoda
 • Honda
 • Renault
 • Nissan
 • Seat
 • Dacia
 • Suzuki
 • Ford
 • Fiat

Yukarıdaki markalar başta olmak üzere Türkiye sıfır araç piyasasında bulunan birçok otomobil markası vadeli ve kredili otomobil kampanyaları düzenliyor. Ancak bu kampanyalar genellikle yaz aylarında veya yılın belirli dönemlerinde geçerli oluyor. Peki taksitle oto al kampanyalarına dahil olan araçlar hangileri? Sizler için bu arabaları araştırdık. İşte 2021 yılında satın alınabilecek vadeli arabalar;

 

 1. Dacia Duster

Kredili sıfır otomobiller kampanyasında ilk sırada Dacia Duster yer alıyor. Uygun fiyatlı ve yüksek performanslı otomobilleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Dacia, araç severlerin daha kolay bir şekilde Duster satın alabilmelerine olanak sağlıyor. Sıfır faiz ve şimdi al 2022’de öde kampanyasıyla araç severler 2020 ve 2021 model Duster satın alabiliyor.

 1. Hyundai i20

Taksitle oto almak isteyen kişilerin tercih edebileceği ilk modeller arasında Hyundai i20 yer alıyor. Araç bedelinin bir kısmını peşinat şeklinde verecek olan araç severler, 75.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli 0,99 faiz oranıyla Hyundai i20 satın alabiliyor. Ancak bu kampanya da sadece 2021 i20 modeli için geçerlidir.

 1. Skoda Kodiaq

Kredili otomobil kampanyaları içerisinde Skoda da yer alıyor. Skoda Kodiaq 2021 modeli, 100.000 TL’ye 12 ay vade ve 0,99 faiz desteği sağlıyor.

 1. Opel Mokka

Opel Mokka modeli de kredili bir şekilde satın alınabilecek sıfır otomobiller arasında kendine yer buluyor. Şık tasarımı ve yeni özellikleriyle dikkat çeken Opel Mokka modelini satın almak isteyen araç severler 12 ay vadeli kredilerden faydalanabiliyor.

 1. KİA Sportage

KİA otomobil üreticisinin Türkiye piyasasında en çok tercih edilen modellerinden biri olan Sportage da kredili bir şekilde satın alınabilecek araçlar arasında yer alıyor. Kia Sportage 100.000 TL’ye varan kredi imkanı ve 0,99 faiz kolaylığıyla araç severlerle buluşuyor.

 1. Suzuki SX4 Hibrit

Kredili otomobil kampanyalarına eşlik eden markalar arasında Suzuki de var… Suzuki SX4 2021 hibrit modellerinde de otomobil tutkunları 100.000 TL’ye varan kredilerden faydalanabiliyor.

 1. Renault Megane

2021 Renault Megane modellerini satın almak isteyen araç severler 90.000 TL’ye varan araç kredilerinden 0 faizle faydalanabiliyor. Bu sayede kolay bir şekilde yeni Megane modelini kolaylıkla satın alabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu