Haberler

Tofaş Tedarikçileriyle Buluştu

Tofaş her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Tedarikçi Toplantısı ve Ödül Töreni”ne bir kez daha ev sahipliği yaptı ve başarılı çalışmalarıyla öne çıkan firmaları farklı kategorilerde ödüllendirdi.

Bursa’da gerçekleştirilen törende Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) EMEA Bölgesi Satınalma Başkanı Monica Genovese, Tofaş Üst Yöneticisi (CEO) Cengiz Eroldu, Tofaş Satınalma Direktörü Yüksel Öztürk ile Tofaş yöneticileri ve tedarikçileri bir araya geldi.

2017 yılının bir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, 2018’in hedefleri de belirlendi. Toplantının ana teması “İş birliği ve yenileşimle mükemmele doğru” olarak belirlendi.

Tofaş ile FCA üst yönetimleri, konuşmalarında, otomotiv ana sanayi ve tedarikçilerden beklentilerin her alanda arttığını belirttiler; sürdürülebilir başarı için strateji ve önerilerini dile getirdiler. Değişen teknolojinin en fazla hissedildiği sektörlerden birinin otomotiv endüstrisi olduğu vurgulanırken, küresel rekabetçilikte güç kazanmanın, değişimi öngörüp hızla yanıt vermek olduğu da kaydedildi.

Toplantı sonunda gerçekleştirilen ödül töreninde de 2017 yılında başarılı çalışmalarıyla öne çıkan 15 tedarikçi firmaya 8 ayrı kategoride ödül sunuldu.

Törende,

-Martur, “Dünya Klasında Üretim (WCM)” kategorisinde,

-Elatek Kauçuk, Şahinkul Makina, Farplas Otomotiv ve Çelikform Gestamp, “Kalite Performans” kategorisinde,

-A Plas ile Aptiv, “Tedarikçi Teknik Öneri Performans” kategorisinde,

-Orau Orhan Otomotiv, Fompak, Yepsan ve Pimsa Adler, “İşbirliği Geliştirme” kategorisinde,

-Arıkan Otomotiv, “İnovasyon” kategorisinde,

-Rodaport Liman İşletmeleri, “Endüstriyel Satın Alma Lojistik” kategorisinde,

-Deva Turizm “Endüstriyel Satın Alma Performans” kategorisinde

-İtameks “Yedek Parça Performans” kategorisinde ödül aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu