2022 Model ArabalarHaberlerVolkswagenYeni Araba Modelleri

Volkswagen Lamando L Çıktı

Volkswagen Lamando L Çıktı. VW-SAIC girişimi tarafından Çin’de üretilen Lamando L, normal Lamando sedandan farklı bir model. Bu kapaklı motor kaputu, çerçevesiz kapılar ve coupe tarzı tavan çizgisi dahil olmak üzere Arteon’dan (Çin’de CC olarak bilinir) miras kalan özelliklerin tasarımında açıkça görülmektedir.

Volkswagen Lamando L Çıktı

Agresif Matrix LED farlar büyük bir tampon girişi ile birleşiyor. Trendleri takip eden LED şerit farları aydınlatılmış amblemle birleştiriliyor.

Kokpitte Neler Var

Donanım, ortam aydınlatması, baş üstü ekran, açılır tavan, Beats ses sistemi ve VW’nin DSG şanzıman için en son vites değiştirme düğmesi bulunuyor.

10 inçlik dijital gösterge grubunu ve bilgi-eğlence için 12 inçlik dokunmatik ekranı barındıran bir panel bulunurken, gösterge paneli VW Golf’ten türetilmiş gibi görünüyor.

Lamando L MQB Evo platformuna sahip. Bu, VW Grubunun VW Golf, Audi A3, Skoda Octavia, Seat Leon gibi çeşitli modellerinde de böyle. Tek fark uzatılmış bir versiyonu olması.

Volkswagen Lamando L Çıktı

Nasıl Teknik Özelliklere Sahip

Volkswagen L’nin 280 TSI donanım seviyesi, 148 hp (110 kW / 150 PS) ve 250 Nm tork üreten, turboşarjlı ve elektrikli olmayan 1.4 TSI dört silindirli bir motorla donatılmış. Volkswagen Lamando L Çıktı. Buna önden çekişli sürüş ile yedi hızlı DSG şanzıman eşlik ediyor.

Dış Tasarımdaki Stil Farkları

Santana, Lavida, Sagitar, Bora, Passat, CC, Lamando, Magotan ve Phideon Çin’deki diğer Volkswagen modellerine göre daha da elden geçirilmiş. ID tarafından sunulan en son tasarım diliyle örtüşüyor.

Volkswagen Lamando L Çin’de Satılacak. Bu aynı zamanda, tam genişlikte LED stop lambaları, tampondaki dekoratif krom unsurlar, belirgin omuzlar ve eğimli arka camla açılan pratik bir bagaj kapağı içeren arka kısım için de geçerli.

Bagajın kapasitesi 545 LT, bu da AB’ye özel Skoda Octavia’dan biraz daha küçük.

Volkswagen Lamando L Çıktı. Lamando L, 4.784 mm uzunluğunda, 1.831 mm genişliğinde ve 1.469 mm yüksekliğinde, ayrıca 2.731 mm aks mesafesine sahip. Bu, onu Passat ve Arteon’dan biraz daha küçük, ancak bir Jetta’dan daha uzun yapıyor.

Volkswagen Lamando L önümüzdeki aylarda Çin’de satılmaya başlanacak. Asya pazarına ihraç edilmesi mümkün çünkü sedanların ve liftback’lerin hala popüler olduğu Filipinler ve Asya pazarında da geniş bir satış imkanı bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu