Araba KampanyalarıVolkswagen

Volkswagen’dan Son Mayıs Kampanyası

Alman otomobil devi  Volkswagen, Mayıs ayının son haftasında Mayıs ayı için son fırsatını sundu. 1 Haziran’a kadar sürecek kampanyada birçok modeli özel indirimler sunuluyor. 

Mayıs ayının sonuna girilirken Volkswagen Mayıs ayına özel son fırsatını sundu. ZUBİZU üyelerine özel olarak sunulan fırsatlar dahilinde 2017 model VW Polo ve Yeni VW Golf modelleri için %3, 2017 model VW Jetta modeli için ise %2 indirim uygulanıyor.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyenler ZUBİZU üyesi olmak durumundalar. ZUBİZU üyeliği olmayanlar; ZUBİZU mobil uygulaması ya da www.zubizu.com adlı internet sitesi aracılığıyla ZUBİZU’ya üye olabiliyorlar.

Kampanyaya 2017 model VW Passat, VW Passat Variant, Yeni VW Beetle, VW Scirocco, VW Golf R, VW Tiguan ve VW Touareg  modelleri dahil edilmemiştir.

Sabit Kur Fırsatı

Volkswagen ayrıca, Mayıs ayının son haftasına özel sabit kur avantajları da sunuyor. Sabit kur avantajı yalnızca aşağıda bahsi geçen modeller için geçerlidir;

2017 model Yeni VW Tiguan ve VW Golf R modellerine 1€ = 3,43 TL, Yeni VW Beetle ve VW Scirocco modellerine 1€ = 3,48TL, Touareg modeline ise 1€ = 3,60 TL sabit kur avantajı sizleri Yetkili Volkswagen Satış Bayileri’nde bekliyor.

Finansman Desteği 

Mayıs ayının son haftasına özel yapılan bu kampanya çerçevesinde yalnızca finansman desteği istemeniz halinde %1,29’lik faiz oranıyla finansman destekleri alabiliyorsunuz. Araç kredinize 2 sigorta eklemeniz halinde ise faiz oranı %1,24’e düşüyor.

Volkswagen’ın Mayıs ayının son haftasına özel hazırladığı bu kampanya hakkında daha detaylı bilgi edinmeniz için Yetkili Volkswagen Satış Bayileri’ne uğramanızı tavsiye ederiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu