HaberlerMitsubishi

Yeni 2018 Mitsubishi Eclipse Cross SUV: Yeni Detaylar, Fiyat, Özellikler ve Fotoğraflar

Mitsubishi Eclipse Cross SUV’dan ilk resmi fotoğraflar ve detaylar ortaya çıkmaya başladı…

 

Mitsubishi Eclipse Cross SUV, 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkacak. 2018 yılının başlarında piyasaya çıkması beklenen otomobilin birinci rakibi Nissan Qashqai olacak. Oldukça iddialı olan Mitsubishi yetkilileri Qashqai’nin sınıfındaki başarısına rağmen SUV kategorisine yeni bir hava katmayı amaçlıyor. Otomobil önümüzdeki hafta 2017 Cenevre Fuarı’nda tanıtılacak olmasına rağmen ilk resmi fotoğraflar ortaya çıkmaya başladı. Eclipse adı özellikle ABD pazarında popüler olan iki kapılı Coupe modelinin adını almasından dolayı Amerikan pazarına tanıdık gelebilir. Ancak Mitsubishi o modelden esinlenerek Coupe benzeri bir şekli referans alıp SUV aracın üretimini yapıyor.

2018 mitsubishi_eclipse_cross_222

Kabini henüz görmemiş olmamıza rağmen Mitsubishi, gümüş metal ve siyah renk şemasıyla yatay bir iç dizayn vaat ediyor. Apple CarPlay ve Android Auto’yu destekleyen Mitsubishi Smartphone Link Display yazılımı ile donatıldı. Buna ek olarak tableti andıran dokunmatik bilgi-eğlence ekranı da yer alıyor.

Motor Seçenekleri

Aracın satışa sunulacağı pazarlara özel motorlar sunması beklenirken, ilk aşamada 1.5 litrelik dört silindirli turbo benzinli motor ve 2.2 litre dizel motoru ile satışa sunulacağı biliniyor.

Yeni 2018 model Mitsubishi Eclipse Cross SUV Fiyat

Yeni Eclipse Cross  modeli 2018 yılının ilk aylarında satışa çıkacak. Avrupa pazarında başlangıç fiyatı olarak yaklaşık 19.000 euro olacağı öngörülürken, üst modellere doğru çıktıkça fiyatın 30.000 euro civarlarında seyredeceği tahmin ediliyor. Kesin fiyatlar 2017 Genevre’de belli olacak.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu