HaberlerAston MartinYeni Araba Modelleri

Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake Tanıtıldı

İngiltere merkezli otomotiv devi Aston Martin, giderek daha da genişleyen Vanquish Zagato ailesine yeni bir üye daha kattı. Ailenin yeni üyesi olan Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake modelinin tanıtımı gerçekleştirildi. Nefes kesici bu modelin yalnızca 99 adet üretileceği duyuruldu.

Lüks otomobil denince akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan Aston Martin, Vanquish Zagato ailesine yeni bir üye ekledi. Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake modelinin tanıtımı yapılırken bu modelin yalnızca 99 adet üretileceği duyuruldu. Yani dünya genelinde yalnızca 99 adet şanslı kişi her şeyiyle mükemmel olan bu modele sahip olma şansına erişecek.

Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake
Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake

Coupe, Volante ve Speedster modellerinin ardından gelen Zagato Shooting Brake bu dörtlüyü tamamlamış olacak. Bu iki kapılı station wagon stili ile gelen özel modele ilk bakıldığında adeta bir sanat eseriymiş gibi bir etki yaratıyor.

Kusursuz bir tavan tasarımı ve karbon fiberden yapılan paneller ile üretimi yapılan bu model, ailenin diğer üyelerinde olduğu gibi yalnızca 99 adet üretileceği açıklandı.

Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake
Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake

Kaputunun altında bulunan 592 beygirlik V12 ünite harika bir performans ortaya koyarak sürücüsünü büyüleyecek olan Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake modelinin 2018 yılı ile birlikte yollara çıkarılacağı duyuruldu. Öte yandan bu modelin fiyatı ise henüz netlik kazanmadı.

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER ASTON MARTIN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu