2018 Model ArabalarBMWHaberlerYeni Araba Modelleri

Yeni BMW 3 Serisi Paris Prömiyeri Yapacak

Yeni BMW 3 Serisi Paris’te

BMW yenilenen BMW 3 Serisi BMW X5, BMW Z4 ve Sedan modellerini Paris Otomobil Fuar’ında göstermeye hazırlanıyor. Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü yaptığı BMW 8 Serisi, BMW M5 Competition’un yanı sıra BMW, BMW İ3 ve BMW İ3s’yi de beğeniye sunacak. İlk kez Paris Otomobil Fuar’ında 7’inci neslin tanıtılacağı Prömiyerde BMW 3 serisi önemli teknolojik gelişmeleri sunacak. BMW 3 Serisi Sedan markanın en çok tercih edilen otomobili olarak karşımıza çıkarken, bu modeldeki yeni özelliklerde görücüye çıkartılacak.

Yenilenen tasarımı, motor verimliliği ve konfor özellikleriyle öne çıkan BMW’nin Suv modeli BMW X5’de Paris Otomobil Fuarı’nda olacak. Yeni BMW 8 Serisi Coupe’yi de fuarda görme şansına erişeceğiz. BMW’nin sportif yüzünü simgeleyen üçüncü nesil Yeni BMW Z4’de ilk fuar gösterisine hazırlanıyor. Yeni bir maske ve dış görünüşle şekillendirilen Yeni BMW Z4 2.0 ve 3.0 Litre hacimli benzinli turbo motorlarıyla iddialı spor otomobili olduğunu gösteriyor.

Yeni BMW M5 Competition’da fuarda görülecek bir diğer göz bebeği olarak karşımıza çıkıyor. M TwinPower Turbo Teknolojisine sahip 4,4 litre hacimli V8 motor 750 Nm tork üretiyor. 6.000 dev7dk’da 625 beygit güce ulaşabiliyor. BMW M5 Competition 0’dan 100 km/s hıza 3,3 saniyede, 0’dan 200 km/s hıza 10,8 saniyede ulaşan model muadil rakiplerine gözdağı veriyor.

BMW’nin elektrik modelleri BMW İ3 ve İ3s’de 120Ah batarya kapasiteli versiyonlarıyla ilk kez Paris’te olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu