2020 Model ArabalarCitroenYeni Araba Modelleri

Yeni Citroën C3 Fransa’nın En Çok Satılan Üçüncü Otomobili Oldu

Yeni Citroën C3, Citroën Advanced Comfort® kapsamında ergonomik kumandalar ve okunaklı göstergelerle son derece konforlu bir kullanım sunuyor.

Yeni Citroën C3’ün özellikleri arasında yeni ön park sensörü, anahtarsız giriş ve çalıştırma, aktif şehir içi güvenlik freni, kahve molası uyarısı, sürücü dikkat dağınıklığı uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi, geri görüş kamerası, yokuş kalkış desteği, şeritten çıkma uyarısı, hız sınırı tabelasını algılama ve önerme, hız sabitleme ve hız sınırlandırma olmak üzere konfor ve güvenliği arttıran 12 adet sürüş destek sistemi bulunuyor.

Benzersiz tasarımı, renkli kişiliği ve Citroën konforu ile son derece rekabetçi bir segmentte varlığını güçlendirmeye devam ediyor. 2016 yılında yollara çıkan C3 tüm dünyada 750 bin kişi tarafından tercih edildi. Yeni Citroen C3, hatchback segmentinde kişiselleştirme olma özelliği en çok olan ve en konforlu otomobili olarak öne çıkıyor.

Yeni Citroën C3 Aralık 2019 sonu itibarıyla Citroen ürün gamının en çok satan modeli Avrupa B segmentinin en çok satan ilk beş model arasında yer alıyor. Fransa’nın en çok satan üçüncü otomobili oldu.

Techwood ambiyans açık renk ahşap uygulama ile dokunma hissi uyandıran yumuşak malzemelerin yoğun olarak kullanıldığını görüyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu