Haberler2018 Model ArabalarCitroenYeni Araba Modelleri

Yeni Citroen C4 Cactus Hidrolik Süspansiyon İle Geliyor

Citroen, yenilediği C4 Cactus modeli ile bir ilkin altına imza atmaya hazırlanıyor. Hidrolik süspansiyon ile gelecek olan 2018 Citroen C4 Cactus Progressive Hydraulic Cushion (PHC) süspansiyonu ile gelen ilk Avrupa modeli olacak.

Citroen, makyaj operasyonundan geçirdiği Yeni C4 Cactus modeli ile birlikte bir ilkin altına imza attı. Yeni Citroen C4 Cactus Progressive Hydraulic Cushion (PHC) süspansiyonu ile sunulan ilk Avrupa modeli olacak. Söz konusu sistem ilk defa C5 Aircross ile yollara çıktı ve daha makul fiyat etiketine sahip C4 Cactus modelinde her köşedeki ikincil hidrolik amortisörler aracılığı ile yumuşak ve rahat bir yolculuk deneyimi sunmayı hedefliyor.

Yeni Citroen C4 Cactus
Yeni Citroen C4 Cactus

Citroen, sürüş kalitesini ve deneyimini daha da yukarı seviyelere çıkarmak adına bu modelde  daha konforlu yay ve amortisörlere yer verdi. Fransız otomotiv devi, uzun seyahatlerde daha fazla konfor sağlamak adına yüksek yoğunluklu köpüklerle dolu koltukları revize etti. Öte yandan yenilenen C4 Cactus modelinin dış tasarımında da birtakım yenilikler bizleri bekliyor. Son derece popüler olan

Güncelleme ile C4 Cactus modelinin dış görünümüne de yenilikler geliyor. Ünlü Airbump’lar bu kez eşiklerin hemen üzerine konumlandırıldı. Üstelik boyutları bu model ile birlikte artık daha da küçük olarak geliyor.
Yeni Citroen C4 Cactus
Yeni Citroen C4 Cactus
2018 Citroen C4 Cactus modeli ile birlikte gelen diğer değişiklikler arasında daha büyük farlar, ön ve arka kısımdaki yeni tamponlar da yer alıyor. Bu iki detay da 2018 Citroen C4 Cactus modeline daha sade bir görünüm katıyor. Bu yeni model de Citroen, müşterilerine kişiselleştirme imkanı da veriyor. Nitekim bu model 31 farklı dış renk kombinasyonu ve  beş farklı alaşım jant tasarım seçenekleri sunuyor.
Yeni Citroen C4 Cactus
Yeni Citroen C4 Cactus

Yeni Citroen C4 Cactus modelinde bir dizi yeni nesil teknolojilere de yer veriliyor. Bunlar arasında bu modelin standart donanımında da sunulan otonom acil fren, trafik işaretleri tanıma sistemi, sürücü dikkat uyarı sistemi, kör nokta izleme, park yardımı ve arka görüş kamerası gibi özellikler yer alıyor. Bu modelde sunulan bilgi-eğlence sistemi ise güncellendi ve 7 inç büyüklüğe sahip olarak geliyor.

Fransız otomotiv devi yenilediği C4 Cactus modeline ayrıca 30 PS 1.2-litre PureTech motor seçeneğini de ekledi. Bu motor seçeneği 82 PS ve 110 PS güç çıkışı seçenekleri ile Citroen müşterilerinin beğenisine sunulurken 100 PS bir dizel motor seçeneğine de yer verildi.

DİĞER CITROEN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu