Dacia

Yeni Dacia Duster Roadshow Türkiye’yi dolaşıyor

Dacia’nın Mart ayında satışa sunduğu modeli Yeni Duster, roadshow organizasyonu ile Türkiye’yi dolaşıyor. “Hakkını Ver” sloganıyla yola koyulan Duster, 12 şehri kapsayan roadshow organizasyonunda otomobil severlerle buluşuyor. Yeni Duster’ı yakından görmek ve deneyimlemek isteyen katılımcılar, hem test sürüşü yapıyor hem de sanal gerçeklik dünyasını Yeni Duster ile keşfetme fırsatı buluyor.

Otomobil severler, özel olarak hazırlanan off-road parkurunda, Orman, Çöl, Buzul olmak üzere üç farklı konseptte profesyonel eğitmenler eşliğinde sanal gerçeklik gözlükleriyle Duster deneme olanağı yakalıyorlar. Duster Sürüş Asistanı parkurunda ise Microsoft’un piyasaya yeni sürdüğü Hololens gözlüğünü kullanan katılımcılar, böylece sürüş deneyimlerinde bambaşka bir boyuta ulaşıyor.

Yeni Duster’ın roadshow organizasyonu, Antalya, Gaziantep, Adana, Kayseri, Ankara, Trabzon, İzmir, Eskişehir, Bursa, Tekirdağ ve Kocaeli illerini kapsayacak. Yeni Duster’ı otomobillerle buluşturan bu yolculuk, 13 Mayıs’ta İstanbul’da sona erecek.

Yeni Duster, Türkiye’de 73.400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Comfort ve Prestige olmak üzere iki donanım seviyesinde pazardaki yerini alan Duster, motor seçeneklerini de arttırdı. Otomobil severler, bundan böyle Duster’ı yeni 1.2 TCe 125 bg (4×2) benzinli motor seçeneği ile de tercih edebilecek. Böylece Duster, tüm müşterilerinin talebine yanıt verebilecek şekilde Türkiye pazarında iki benzinli, iki dizel olmak üzere dört motor seçeneği ile satışta.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu