IsuzuHaberler

Yeni Isuzu N Serisi Kamyonetlere Yeni Motor

Isuzu yeni kamyonet serisini yeni motorlarıyla satışa sundu. 3,5 tonluk Yeni Isuzu N Serisi kamyonetler gücünü 1,9 lt hacmindeki çevreci motordan alıyor. Yüksek performanslı motora otomatik debriyaj sistemi ile 6 ileri vites eşlik ediyor.

Isuzu, kamyonet segmentinde en çok tercih edilen N-Serisini yeniledi. 1,9 litrelik yeni motoruyla satışa çıkan Isuzu N-Serisi kamyonetler, yakıt tasarrufu ile kazandırıyor. Ayırca konforu ile de vazgeçilmezliğini gözler önüne seriyor.

Dayanıklı şasisi ve farklı üst yapılara uygun çeşitleriyle gıda, tekstil, belediye hizmetleri, inşaat sektörü gibi birçok alanda müşterilerine hizmet sunan Isuzu N-Serisi kamyonetler, dar ve geniş kabin seçenekleriyle segmentinde fark yaratıyor.

Isuzu kamyonetler, yakıt tüketiminde avantaj sağlayan sade LNT+DPD egsoz sistemiyle dikkatleri üzerine çekerken, yüksek manevra kabiliyetleriyle en dar sokaklarda bile kullanıcısına kolaylık sunuyor.

Markanın NLR ve N-Wide kısa modelleri, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçiş hakkı olması dolayısıyla İstanbul’daki kullanıcılarına zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor.

1898 cc motoruyla 123 PS güç üreten Yeni N-Serisi Isuzu kamyonetler, 320 Nm’lik tork değeriyle önceki versiyonlarına oranla daha performanslı, daha tasarruflu.

Isuzu N-Wide ve NLR modelleri, arttırılmış diferansiyel oranı, 6 ileri yeni şanzıman ve otomatik debriyaj sistemi ile konfor ve performansı bir araya getirirken, yeni motoru sayesinde de selefine oranla daha çevreci Euro 6b emisyon değerleri sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu