HaberlerMercedesYeni Araba Modelleri

Yeni Mercedes A Serisi’nden Yeni Görseller Yayınlandı

Yeni Mercedes A Serisi modelinden yeni görseller paylaşıldı.

Yeni Mercedes A Serisi’ne yönelik yayınlanan görseller incelendiğinde selefine kıyasla birçok yeniliğin bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Yeni A Serisi’ne ilk bakışta yeni aydınlatma üniteleri, ızgara ve tavana monteli spoyler dikkatleri üzerine çekiyor. Bu tasarım detaylar daha önce Concept A Sedan adlı konsept modelde de yer almıştı. Bundan ötürü Yeni A Serisi’nin tasarım olarak selefine kıyasla daha agresif bir görünüme kavuştuğunu söyleyebiliriz.

Yeni Mercedes A Serisi
Yeni Mercedes A Serisi

İç mekanda ise bizleri yeni teknolojiler bekliyor. Bunlar arasında yeni MBUX bilgi-eğlence sistemi de yer alıyor. Öte yandan iç mekanda gösterge panelinin revize edilmesine ek olarak yeni havalandırma kanalları, ortam aydınlatma gibi detayların da yeni olduğunu söyleyebilriiz.

Yeni Mercedes A Serisi modelinde çift dokunmatik ekran ve ses tanıma özelliği de yer alıyor. ‘Merhaba Mercedes’ denildiğinde tüm sistemler devreye sokulabilecek. Bu özellik ile ilgili detaylar yakında marka tarafından açıklanacak.

Yeni Mercedes A Serisi
Yeni Mercedes A Serisi

Yeni Mercedes A Serisi örtüsünü Amsterdam’da kaldıracak ve 2018 Cenevre Fuarı’nda daha detaylı tanıtımla otomobilseverlerle buluşacak.

Yeni Mercedes A Serisi’nin kaputunun altında ise benzinli ve dizel motor seçeneklerine yer verilecek. Sonraki dönemlerde ise motor seçeneklerine hibrit ve elektrikli motorların yeni versiyonlarla gelmesi bekleniyor.

Yeni Mercedes A Serisi hakkındaki tüm detaylar şimdilik bunlardan ibaret ancak tüm özellikleri yakında açıklanacak.

DİĞER MERCEDES HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu