Mercedes

Yeni Mercedes Benz T Serisi

Otomotiv sektörünün devlerinden birisi olan Mercedes geçtiğimiz aylarda yeni bir seri çıkaracağının haberlerini bizlere vermişti. Bilindiği üzere Alman otomobil devi Mercedes’in bünyesinde bulundurduğu çeşitli seriler bulunmakta. Bu serilere ek olarak Mercedes, T serisini çıkaracağını Temmuz ayının son haftalarında duyurdu. Tasarımı ve teknik özellikleri bakımından şu anlık merak konusu olan Mercedes T serisi 2021 yılında tamamen tanıtılmış olması bekleniyor. Hal böyle olunca bizlere de sadece beklemek düşüyor. Şu an için özellikler bakımından fazla detay verilmese de T serisinin bireysel veya işletme amaçlı kullanılabileceği aktarılan bilgiler arasında. Ayrıca yeni çıkacak olan bu serinin tasarım ve işlevsellik açısından da oldukça yenilikçi olacağı da bildirilen bilgiler arasında yer almakta. Mercedes, yeni çıkaracak olan serinin tam bir aile arabası olduğunun altını çizdi. Ayrıyeten yukarıda da belirttiğimiz gibi geniş kullanım alanı sayesinde de araç; işletme amaçlı da kullanılabilecek. Durum böyleyken yeni serinin tam işlevsel olacağı daha şimdiden belli oluyor.

T Serisi Ne Zaman Çıkacak

Öncelikle yeni çıkacak olan serinin tanıtımının daha yapılmadığını belirtmeliyiz. Şu an için Mercedes, sadece yeni seriyi duyurmakla yetindi desek yanlış olmaz. Lakin, tahminlere göre Mercedes, yeni serisini önümüzdeki sene tamamıyla tanıtacak ve bir süre sonra da sevenleriyle buluşturacak. Yeni T serisinin ise tam olarak 2022 yılının ilk yarısında satışa sunulacağı edinilen bilgiler arasında. Lakin, aracın çıkmasına daha varken bu tarih değişkenlik gösterebilir. Sonuçta Mercedes, aracın çıkış tarihini tam olarak belirlemiş bir vaziyette değil. Hal böyle olurken kesin çıkış tarihinin de tanıtımda söylenmesi bekleniyor.

Yeni Serinin Fiyatı Nasıl Olacak

Şu an için fiyat konusunda bir şey söylememiz pek doğru olmaz. Lakin, aracın işlevselliği ve performansı göz önünde bulundurulduğunda araç fiyatının biraz cep yakacağı aşikar. 2022 yılındaki güncel kurlar ve vergiler de işin içine girince aracın tam olarak fiyat aralığını belirlemek şu an için pek mümkünmüş gibi gözükmüyor. Yukarılarda da belirttiğimiz üzere aracın belirlenmiş gerçek fiyatı gerçekleştirilecek olan tanıtımdan sonra belirlenecek.  

Daha fazla Mercedes haberleri için tıklayın

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu