2020 Model ArabalarAraba FiyatlarıHaberlerMercedesYeni Araba Modelleri

Yeni Mercedes E-Serisi – Fiyatı ve Tüm Detayları Öğrenin

Yeni Mercedes E-Serisi 20 Ağustos itibarıyla E 200 d, E 220 d 4MATIC ve E 63 S 4MATIC+ motor seçenekleri ve Edition 1 paketiyle 754.500 TL’den başlayan fiyatlara satışa sunuldu.

Üstün performansı ve konforuyla hayran bırakan Mercedes yine harika bir model ile en iyilerden olduğunu gözler önüne seriyor.

Yenilenen Mercedes-Benz E-Serisi, 20 Ağustos itibarıyla Türkiye’de satışa sunuluyor.

Mercedes-Benz E-Serisi’nde, dinamik görünümleriyle E 200 d, E 220 d 4MATIC ve E 63 S 4MATIC+ motor seçenekleri bulunuyor.

Bu motor seçeneklerinin hepside üstün performansa ve dinamizme sahip.

Yeni Mercedes E-Serisi dış tasarımda da çeşitli yenilikler mevcut.

Ön farlar (LED Yüksek Performanslı Farlar, MULTIBEAM LED teknolojili farlar opsiyonel) ve arka aydınlatma grubu ile birlikte ön ızgara ve ön tamponun da tasarımı yenilendi.

Şükrü Bekdikhan şöyle konuştu:

Yeni E-Serisi ile otomobil zekâsı artık daha heyecan verici ve dinamik hale geliyor. ‘Markanın Kalbi’ olarak da kabul edilen E-Serisi Sedan Türkiye’de büyük ilgiyle karşılandı.

Mercedes-Benz tarihinin en yüksek satış adedine ulaşan modeli olarak öne çıkıyor. E-Serisi Sedan ile tüm dünyada yakalanan bu başarıyı, Türkiye’de de önceki yıllarda olduğu gibi sürdürmeyi hedefliyoruz.”

Şükrü Bekdikhan Yeni E-Serisi ile otomobil zekâsının yükseldiğini söyledi:

“Yeni E-Serisi Sedan gerek tasarım, gerekse de teknoloji noktasında bir kez daha güncellendi.

Yeni E-Serisi’nin dinamik görüntüsüyle, heyecan uyandıran yenilikçi tasarımı kadar kaliteli ve nitelikli iç mekânıyla da dikkatleri üzerine çekeceğine inanıyoruz.

E-Segmenti’ne adını veren E-Serisi modellerimiz Türkiye’de her zaman bu klasmanın en iyi tekliflerinden birini sunarak en fazla tercih edilen otomobillerinden oldu.

Mevcut durumda Yeni E-Serisi Sedan’ın satışlarına başlarken kasım başında satışa çıkarmayı planladığımız Coupé ve Cabriolet seçenekleriyle de iddiamızı sürdüreceğiz.” sözlerine yer verdi.

Ayrıca önemli bir güvenlik özelliği bulunuyor. Mercedes-Benz Intelligent Drive sistemleri ile örnek niteliğinde güvenlik var. Mercedes-Benz Intelligent Drive ile hedefinize öncelikle güvenli, ama aynı zamanda daha rahat bir şekilde ulaşıyorsunuz. Böylece daha rahat bir sürüş deneyimi yaşıyorsunuz.

Yeni Mercedes-Benz GLB Türkiye’de! – Özellikleri Tanıtıldı – Fiyatı Açıklandı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu