2022 Model ArabalarElektrikli ArabalarHaberlerMercedesYeni Araba Modelleri

Yeni Mercedes E Serisi Yolda

Yeni Mercedes E Serisi Yolda. Mercedes E serisi geçmişten günümüze markanın en çok sevilen modelleri arasında yer alıyor. Daha geniş, daha uzun ve daha şık bir tasarıma sahip olan E serisi Türkiye’de de fazlasıyla tercih ediliyor. 2022 yılında yeniden çıkarılacağı tahmin edilen Mercedes E serisi hakkında sürücülerin merak ettiği çok şey yer alıyor.

Yeni Mercedes E Serisi Yolda

Yeni Mercedes E Serisi Yolda. Mercedes yine son dönemde tüm modellerinde olduğu gibi şık tasarıma önem verecek. Jantlardan tamponlara kadar yeni E serisinde her şey otomobil tutkunlarına hitap edecek güzellikte olacak. Ayrıca yeni nesil E serisi oldukça üst düzey performansa da sahip olacak.

Yeni Mercedes E Serisi Yolda. Peki yeni Mercedes E serisi ne zaman çıkıyor? 2022 Mercedes E serisi tasarımı nasıl olacak? Tüm bu soruların cevaplarını Araba Fırsatları olarak sizin için araştırdık. Siz de bu soruların cevaplarına ve daha fazlasına ulaşmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yeni Mercedes E Serisi Ne Zaman Çıkıyor?

Yeni Mercedes E Serisi Yolda. Mercedes 2022 yılında E serisini yenileceğini duyurmuştu. Ancak aracın tasarımı hakkında marka tarafından çok da bilgi verilmedi. Tasarımın yanı sıra aracın hangi özelliklere sahip olacağı, ne gibi değişiklikler yaşanacağı hakkında da henüz bir bilgi yok.

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan özel designo dış renkler, çeşitli süslemeler, seçkin döşemeler ve yeni detaylarla E-Serisi Sedan’ı kişiselleştirmeye olanak tanıyor. Tasarım, konfor ve güvenlikle sürüş keyfini bir araya getirin.

Yeni Mercedes E Serisi Yolda. Ancak aracın 2022 yılı sonuna kadar Avrupa ülkelerinde tanıtılması ve satışa çıkarılması bekleniyor. Türkiye de bu ülkeler arasında yer alacak. 2022 yılının ilk yarısında tanıtımları yapılması beklenen Mercedes E serisinde olacak yenilikleri de şimdiden tahmin etmek pek mümkün değil.

Mercedes E Serisi Tasarımı Nasıl Olacak?

Markanın E serisini yenileceğini duyurmasının ardından kısa süre içerisinde araç severler yeni tasarımın nasıl olacağını merak etmeye başladı. Yenilenen ve değişecek olan tasarım hakkında şimdiden çok sayıda tahmin üretiliyor.

Yeni Mercedes E Serisi Yolda. Mercedes Premium ailesine dahil olacak olan E serisi diğer tasarımlara göre daha geniş bir ızgaraya sahip olacak. Bunun yanı sıra araçta daha spor görünmesi için de sportif bir tampon tercih edilecek.

Kabin olarak da 2022 yeni Mercedes E serisinin S serisiyle aynı kabini kullanacağı tahmin ediliyor. Ancak bunların hepsi birer tahmin ve aracın tanıtımından sonra tam olarak tasarımlarına ve özelliklerine ulaşabilmek mümkün.

Prestij, zeka ve dinamizm birlikte

Yeni E-Serisi Sedan’ın öne çıkan özellikleriyle hedefinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Zarif ve sportif görünüm bir arada.

Seçilmiş öne çıkan özellikler:

Artırılmış gerçekliğe sahip navigasyon
ENERGIZING paketleri
AIR BODY CONTROL, havalı süspansiyon sistemi

Güvenlik önceliğimiz oluyor

Yeni E-Serisi Sedan’da güvenliğiniz için çok sayıda yardımcı sistem standart olarak sunulmaktadır.

Seçilmiş öne çıkan güvenlik özellikleri:

Aktif fren yardımcısı
DISTRONIC, Aktif Takip Yardımcısı
URBAN GUARD araç koruma

Şehir içi yakıt tüketimi: 5,5 l/100 km;
Şehir dışı yakıt tüketimi: 4,3 l/100 km;
Karma yakıt tüketimi: 4,7 l/100 km;
Karma CO2 emisyonları: 125 g/km

Tork
850 Nm

Hızlanma
3,4 sn’de 0’dan 100 km/saat’e çıkar

Güç
612 BG

Mercedes-Benz Intelligent Drive sistemleri güvenlikte eşsiz bir örnek. Uzun gece sürüşlerinde, bilmediğiniz yollarda ya da trafiğin yoğun olduğu saatlerde E-Serisi tüm bu stresli durumlarda üzerinizdeki yükü belirgin şekilde hafifletir.

Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü daha güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (Akıllı Sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerjinizi yükseltme zamanı. Hedefinize öncelikle güvenli, ama aynı zamanda daha rahat bir şekilde ulaşmanız için.

Zarafetin Yeni Formu

Dinamizm yüzünden okunuyor. Güç kubbelerine sahip öne doğru uzatılmış motor kaputu, yeniden tasarlanan farlar ve modern jant tasarımları yeni E-Serisi Sedan’a modern ve zarif bir görünüm kazandırır.

Teknoloji ve Konforun Eşsiz Uyumu

Yeni E-Serisi Sedan, günlük hayatı daha estetik hale getirmek için zarif malzemeler, üstün teknoloji ve daha fazla konfor sağlıyor. Donanımdaki birçok öne çıkan özellik sayesinde kişisel alanı oluşturmak çok kolay. Tasarımdaki akıcı dil zarif görünüm sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu