PorscheYeni Araba Modelleri

Yeni Panamera 4 Sport Turismo Porsche Showroom’larında

Porsche, Yeni Panamera 4 Sport Turismo ile bir kez daha otomobil tutkunlarını kendine hayran bıraktı. Porsche’nin tüm spor sürüş özelliğini barındıran Sport Turismo, Porsche Showroom’larında yerini aldı. Yeni Panamera 4 Sport Turismo, arkada 3 koltuğun yer aldığı ilk Panamera modeli olma özelliği de taşıyor.

1996’dan bu yana Porsche prestijini otomobil tutkunları ile buluşturan Doğuş Otomotiv, hem markayı hem de Porsche severleri heyecanlandıran bir modeli daha Porsche Showroom’larında sergilemeye başladı.

Yeni Panamera 4 Sport Turismo, Porsche Panamera Ailesi’nin en yeni üyesi. Geçen yıl Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan model, Porsche Showroom’larında yerini aldı.

Panamera 4 Sport Turismo, ayırt edici tasarımı sayesinde lüks segmentte bir kez daha güçlü bir etki bıraktı. 4+1 oturma düzeni, geniş bagaj kapağı, alçak yükleme olanağı ve arttırılmış bagaj bölmesi alanıyla maksimum esneklik ve günlük kullanışlılığı mükemmel bir biçimde birleştiren Yeni Panamera 4 Sport Turismo, üç arka koltuğa sahip ilk Panamera olmasıyla da öne çıkıyor. Panamera Sport Turismo, iki dış koltuğun bağımsız koltuklar haline gelmesiyle arkada 2+1 yapılandırma oluşturmakla kalmıyor; seçenek olarak, arkada iki elektrikle ayarlanabilir bağımsız koltuğa sahip dört koltuklu bir yapılandırmayla da sunulabiliyor.

Sürekli 4 tekerden çekiş sistemine sahip 3.0 litrelik motoruyla, 450 nm tork üreten Panamera Sport Turismo, 330 hp’lik gücüyle sıfırdan 100 km hıza yalnızca 5,5 saniyede ulaşıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu