Hibrit OtomobillerPeugeotYeni Araba Modelleri

Yeni Peugeot 508 SW Hamburg Tenis Turnuvasında Tanıtılacak

Peugeot, 22 – 28 Temmuz tarihleri arasında Hamburg Tenis Turnuvası’nın Partneri ve Resmi Otomobili olacak. 1892’den bu yana gerçekleştirilen turnuva köklü bir geçmişe sahip.

Turnuva boyunca, Alexander Zverev, Pablo Carreño Busta, Leonardo Mayer ve Robin Haase dört Peugeot marka elçisi olarak markanın renklerini üzerlerinde taşıyacak

Firma Hamburg’da yeni Peugeot 208’i de yanmalı motorlu versiyonu ve Faro Yellow rengiyle tanıtacak. Yeni Peugeot 208 elektrikli, benzinli ve dizel versiyonlarla sunulacak.

Yeni Peugeot 508 SW, sınıfının belirleyici olma iddiasıyla ortaya çıkacak. Alçak ve dinamik silüetiyle yeni Peugeot 508 SW etkileyici bir tasarıma sahip. Otomobil atletik şıklığı ve genişlik, taşıma kapasitesi ve bagaj erişimi ile pratikliği ve performansı bir arada sunuyor.

Yeni Peugeot 508 SW Hybrid 180 hp/132 kW PureTech yanmalı motorla 110 hp/80 kW elektrikli motoru biraraya getiriyor. Böylece sistem 225 hp/165 kW güç çıkışı sunuyor. Hibrit sistem sayesinde otomobilin Co2 emisyonu 49 g/km altında kalıyor.

Peugeot 508 SW hibrit versiyonunda yanmalı versiyonla 530 litrelik aynı bagaj kapasitesini sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı