2019 Model ArabalarAraba VideolarıElektrikli ArabalarFoto GaleriHaberlerHibrit Otomobiller

Yeni Peugeot 508 SW PureTech ve BlueHDi Motor Teknolojileriyle Geliyor

Yeni Peugeot 508 SW geniş yaşam alanı ve fonksiyonel bagajıyla epey büyük konfor alanı ve hacim sunuyor. Peugeot 508 SW yeni süspansiyon ve direksiyon sistemiyle sürüş özelliklerini geliştirmeyi başarıyor.

İki adet 1,6 litre hacimli benzinli, 1,5 litre ve 2,0 litre olmak üzere 4 farklı dizel versiyon sunan Peugeot 508 SW yeni nesil PureTech ve BlueHDi motor teknolojisiyle geliyor. Benzinli cephesinde başlangıç versiyonu PureTech 180 S&S EAT8 iken bir üst basamakta PureTech 225 S&S EAT8 yer alıyor. Dizel cephesinde ise BlueHDi 130 S&S 6 ileri manuel, BlueHDi 130 S&S EAT8, BlueHDi 160 S&S EAT8 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 devreye giriyor.

Peugeot

Peugeot

Peugeot

Peugeot 508 SW EuroNCAP standartlarını sağlıyor ve güvenlik açısından başarılı bulunuyor. Gece Görüş Sistemi (kendi segmentinde rakipsiz) ve Şerit Takip Sistemi ile birlikte çalışan Adaptif Hız Sabitleme Sistemi özellikleri versiyona göre sunuluyor.

Yeni Peugeot 508 SW, Peugeot i-Cockpit ile ileri teknolojiyi sürüş kalitesi ve konforla buluşturuyor. Versiyona bağlı olarak sunulan Gece Görüş Sistemi (kendi segmentinde rakipsiz) ve Şerit Takip Sistemi ile birlikte çalışan Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, otonom sürüşe giden yolda önemli bir adım oluşturuyor.

508 Sedan SW, şarj edilebilir hibrit benzinli versiyonu çeşitli ülkelerde 7 Haziran 2019 tarihinden itibaren sipariş edilebilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı