Foto GaleriHaberlerRolls RoyceYeni Araba Modelleri

Yeni Rolls-Royce Ghost Casus Kameralar Tarafından Görüntülendi

Dünyaca ünlü İngiliz otomobil devi Rolls Royce, Ghost için gün sayıyor. Rolls Royce’un Goodwood West Sussex tesislerinde üretilen Ghost yakın zamanda kamuflajlı bir şekilde casus kameralara yakalanmıştı. Makyajlı versiyonununda uzun süredir yeniden gözden geçirildiği biliniyor.

Almanya sokaklarında fotoğrafa alınan Rolls Royce Ghost’un, aydınlatma grubu ve tamponlarında değişiklikler olacak. Fakat bunun dışında modelde büyük farklar görmeyeceğimizi tahmin ediyoruz. Ghost’un dış tasarımına yönelik herhangi bir radikal revizyon yok fakat güncellemeler biraz daha küçük bir ızgara, yeni bir LED far seti, yeni gündüz farları ve arkadan aydınlatmalı farlar ile sınırlı kalabilir.

Makinesini V12 ünitelerin beslemesi ve mild-hybrid çalışmalarını yeni jenerasyon modellerde başlayacağını söyleyebiliriz. Ghost, Phantom ve Cullinan modelleri ile aynı altyapıyı oluşturuyor. Belki de yeni Ghost, gelecekte %100 elektrikli bir türeve kavuşur. Fakat kamuflajın kalkması için en az 1 yıl beklememiz gerekebilir.

Rolls Royce Rolls Royce Rolls Royce

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu