2019 Model ArabalarAraba FiyatlarıFoto GaleriHaberlerSkodaYeni Araba Modelleri

Yeni Skoda Kamiq Tanıtıldı

Skoda Kamiq uzun zaman sonra sonunda tanıtıldı. Karoq ve Kadiaq’dan farklı olan tasarım modern ve şık bir görünüme sahip.

Skoda Kamiq iç mekanında Vision RS konseptinden esinlenilerek 10,25 inç boyutunda dijital gösterge paneli ve multimedya ekranı dikkat çekiyor. Krom kaplamaların olduğu göğüs bölgesinde yan havalandırma kanalları kapıya kadar uzanıyor. Kablosuz şarj asistanı, park asistanı, sürüş modu gibi özelliklerin kontrol edilebileceği tuşları orta konsolda görüyoruz.

skoda

Volkswagen grubunun MQB A0 platformunda yükselen yeni Skoda Kamiq; 2.651 mm dingil mesafesive 400 litre bagaj hacmi ile sınıfında iddialı bir konumda. Kaputun altında ise 1.0 ve 1.5 litre TSI ve 1.5 litrelik TDI motor seçeneklerinin yer alıyor. Dizel ise güncellenerek 115 beygir oluyor. Benzinli motorlar 115HP ve 150HP güç üretiyor.

2019 Skoda Kamiq dört farklı motor seçeneğiyle elde edilebiliyor. 1.6 litre TDI motor 113 beygir güç üretiyor. Benzinli tarafta 1 litre 94 beygir, 113 beygir veya 1.5 litre 148 beygir güç üreten seçenekler tercih edilebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu