Haberler2019 Model ArabalarElektrikli ArabalarFoto GaleriTeknolojiVolkswagenYeni Araba Modelleri

Yeni Volkswagen Passat, Kuzey Amerika Otomobil Fuarı’nda Tanıtıldı

Volkswagen Passat yenilenen yüzüyle yeni bir tasarım diline kavuştu. Passat US versiyonu olarak geliyor. Analog saat kaldırılmış görünürken, direksiyon aynı bırakılmış. Havalandırma profili ise daha belirgin görünüyor.

Volkswagen

Volkswagen

Kuzey Amerika Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan Volkswagen Passat tasarım anlamıyla Arteon’a göndermeler yapıyor. VW Tiguan Allspace tasarımından da esinlendiğini söyleyebiliriz. Izgara ve aydınlatma grubuna bakılacak olursa VW’nin bu tasarım şeklini sürdüreceğini söyleyebiliriz. Ayrıca yeni Passas US versiyonunun olduğunu ve Avrupa pazarında tasarımda değişiklikler yapılabileceğini söylemekte fayda var.

TSI ünite 174 hp 280 Nm tork güç üretiyor. 2.0 litrelik bir deposu olacak araçta 17-18-19 inç jant seçenekleri bulunuyor. Arteon/Allspace öncülüğünde değişen tasarım diliyle volkswagen gelecekte bu tasarım dilinden çok örnekler sunacak. Avrupa pazarı için henüz detaylar sunulmasa da çok değişim olmayacağını tahmin ediyoruz. Eğer sıradışı bir değişiklik olmazsa motor üniteleri TSI ve TDI olarak gelecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu